Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 шiлде N 914
Бюджеттiк мекемелердiң, қорғаныс және құқық қорғау ведомстволарының алынған материалдық құндылықтар мен көрсетiлген қызмет түрлерi үшiн пайда болған берешектерiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
"Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының заңды тұлғалардан 116114 мың (жүз он алты миллион жүз он төрт мың) теңге сомасында алған табыс салығы және "Медтехника" акционерлiк қоғамының 4600 (төрт миллион алты жүз мың) теңге сомасында қосылған құнға салынатын салығы бойынша олардың республикалық бюджет алдындағы берешектерiне бiржолғы есептеме жүргiзсiн;
аталған сомаларды бюджеттiк мекемелер, қорғаныс және құқық қорғау ведомстволарын қаржыландыру есебiне, олардың көрсеткен қызметтерi мен алынған материалдық құндылықтары үшiн жоғарыда аталған мекемелер алдындағы берешектерiн қосымшаға сәйкес өтеуге есептесiн.
2. Берешектердi есептеу 1996 жылғы 1 маусымдағы жағдай бойынша
аталған сомаларды республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс
бөлiктерiнде көрсете отырып жүргiзсiн.
3. Алматы қаласының әкiмi жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бюджеттiк мекемелерге де осындай есептеме жүргiзу мүмкiндiгiн
қарастырсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы
18 шiлдедегi
N 914 қаулысына
Қосымша
"Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясы мен
"Медтехника" акционерлiк қоғамының салық төлемдерi бойынша
берешектерiн өтеу есебiне республикалық бюджетке есептемеге
қабылданатын қызмет көрсету түрлерi мен алынған материалдық
құндылықтар үшiн берешектерi бар мекемелерiнiң
Т I З Б Е С I
_____________________________________________________________________
Мекемелердiң атауы і Алынған материалдық құндылықтар мен көрсеткен
іқызмет түрлерi үшiн берешектерi бар Қазақстан
іРеспубликасы бюджеттiк мекемелерiнiң, қорғаныс
іжәне құқық қорғау ведомстволарының атауы
_____________________________________________________________________
іЕсептемегеіҚорғанысіIшкi әс.іМемлеке.іПарлаіКаз.
іқабылдана.іминистр.ікерлер  іттiк ше.імент ігидро
ітын бере. ілiгi    ібас бас.ікараны  і     імет
ішек сомасыі        іқармасы іқорғау  і     і
і          і        і        іжөнiнде.і     і
і          і        і        ігi мем. і     і
і          і        і        ілекеттiкі     і
і          і        і        ікомитет і     і
_____________________________________________________________________
"Қазақтелеком"
ұлттық акционерлiк
компаниясы, Алматы
қаласы, барлығы     116114     60213    6327     13214   13152  23208
Оның iшiнде:
Заңды тұлғалардан
алынатын табыс
салығы              116114     60213    6327     13214   13152  23208
"Медтехника" акци-
онерлiк қоғамы,
Алматы қаласы,
барлығы               4600                        4600
Оның iшiнде қосылған
құнға салынған салық  4600                        4600

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 1996 г. N 914
В целях сокращения образовавшейся задолженности бюджетных организаций, оборонных и правоохранительных ведомств за полученные материальные ценности и оказанные услуги Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
произвести разовый зачет задолженности перед республиканским бюджетом Национальной акционерной компании "Казахтелеком" по подоходному налогу с юридических лиц в сумме 116114 тыс. (сто шестнадцать миллионов сто четырнадцать тысяч) тенге и акционерного общества "Медтехника" по налогу на добавленную стоимость в сумме 4600 тыс. (четыре миллиона шестьсот тысяч) тенге;
зачесть указанные суммы в счет финансирования бюджетных организаций, оборонных и правоохранительных ведомств на погашение задолженности вышеназванным организациям за оказанные услуги и полученные материальные ценности согласно приложению.
2. Зачет задолженности произвести с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях республиканского бюджета по состоянию на 1 июня 1996 года.
3. Акиму г.Алматы рассмотреть возможность проведения аналогичного зачета по бюджетным организациям, финансируемым из местного бюджета.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 июля 1996 г. N 914
П Е Р Е Ч Е Н Ь
организаций, имеющих задолженность за полученные
материальные ценности и оказанные услуги, принимаемую
к зачету в счет погашения задолженности по налоговым
платежам в республиканский бюджет Национальной
акционерной компании "Казахтелеком" и
акционерного общества "Медтехника"
(тыс.тенге)
---------------------------------------------------------------------
Наименование  !  Наименование бюджетных организаций, оборонных и
организаций   !  правоохранительных ведомств Республики Казахстан,
!  имеющих задолженность за полученные материальные
!  ценности и оказанные услуги
!-----------------------------------------------------
!  Сумма    !             В том числе
!задолженно-!-----------------------------------------
!сти, прини-!Министер-!Главное !Госкоми-!Парла-!Казги-
!маемая к   !ство обо-!управ-  !тет по  !мент  !дромет
!зачету     !роны     !ление   !охране  !      !
!           !         !внутрен-!государ-!      !
!           !         !них     !ственной!      !
!           !         !войск   !границы !      !
---------------------------------------------------------------------
Национальная
акционерная
компания
"Казахтелеком",
г.Алматы, всего   116114      60213    6327     13214   13152  23208
В том числе:
подоходный
налог с
юридических
лиц               116114      60213    6327     13214   13152  23208
Акционерное
общество
"Медтехника",
г.Алматы, всего     4600                         4600
В том числе:
налог на
добавленную
стоимость           4600                         4600

Барлығы:       120714     60213    6327     17814   13152  23208

ИТОГО           120714      60213    6327     17814   13152  23208