Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 ақпандағы N 143 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 29 шiлде N 945. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.07.31. N 1190 қаулысымен. ~P971190
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Италавто" бiрлескен кәсiпорнының қызметiне Шетел инвестициялары туралы Қазақстан Республикасы заңын қолдану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 ақпандағы N 143 P960143_ қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
2-тармақтың үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Италавто" бiрлескен кәсiпорны импортталатын спирттен, алкоголь мен темекi бұйымдарынан басқа, импортталатын тауарлар үшiн қосылған құнға салынатын салықтан және импортталатын акциздеуге жататын тауарларға акциздерден босатылсын".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және ол қабылданғанға дейiн жасалған контрактiлерге қолданылмайды.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 143
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1996 г. N 945. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 июля 1997 г. N 1190 ~P971190.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 143 "О применении к деятельности совместного предприятия "Италавто" законодательства Республики Казахстан об иностранных инвестициях" следующее изменение:
абзац третий пункта 2 изложить в следующей редакции:
"освободить совместное предприятие "Италавто" от уплаты налога на добавленную стоимость на импортируемые товары и акцизов на подакцизные импортируемые товары, за исключением импортируемого спирта, алкогольной и табачной продукции".
2. Данное постановление вступает в силу со дня подписания и не распространяется на контракты, заключенные до его принятия.
Премьер-Министр
Республики Казахстан