Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 31 шiлдедегi N 953
Бюджеттiк ұйымдардың, қорғаныс және құқық қорғау ведомстволарының алған материалдық игiлiктерi мен көрсетiлген қызметтер үшiн берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджетке салық және республикалық бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер бойынша берешегi бар кәсiпорындардың (ұйымдардың) жалпы сомасы 51637 мың (елу бiр миллион алты жүз отыз жетi мың) теңге берешегiн қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес бiр жолғы есептеу жүргiзсiн.
Бұл сома аталған кәсiпорындарға (ұйымдарға) алған материалдық игiлiктерi мен қызмет көрсетулер үшiн берешегi бар бюджеттiк ұйымдар мен құқық қорғау ведомстволарын қаржыландырудың есебiне есептелсiн.
2. Берешектi есептеу аталған соманы 1996 жылғы 1 маусымдағы
жағдай бойынша республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде
көрсете отырып жүргiзiлсiн.
3. Ақмола, Қостанай, Жамбыл, Маңғыстау облыстары мен Алматы
қаласының әкiмдерi тиiстi жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын
бюджеттiк ұйымдар бойынша осындай есептеу жүргiзу мүмкiндiгiн
қарастырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 шiлдедегi
N 953 қаулысына
қосымша
Салықтар және республикалық бюджетке төленетiн басқа да
мiндеттi төлемдер бойынша берешегi бюджеттiк ұйымдарды, қорғаныс
және құқық қорғау ведомстволарын қаржыландыру есебiне есептеуге
қабылданатын кәсiпорындар мен ұйымдардың
ТIЗБЕСI
/мың теңге/
____________________________________________________________________
Кәсiпорындар мен ұйымдар.|Материалдық игiлiктер берушiлер мен қызмет
дың атауы, салық және    |көрсетушiлер алдында берешегi бар бюджеттiк
республикалық бюджетке   |ұйымдардың, қорғаныс және құқық қорғау
төленетiн басқа да мiн.  |ведомостардың атауы
деттi төлемдердiң түрлерi|__________________________________________
|Есептеуге|         оның iшiнде
|қабылда. |________________________________
|натын    | Iшкi әскерлер | Iшкi iстер
|берешек, | бас басқармасы| министрлiгi
|барлығы  |               |
_________________________|_________|_______________|________________
1            |    2    |       3       |       4
_________________________|_________|_______________|________________
"Тың кен-химия комбинаты"
Мемлекеттiк холдинг ком.
паниясының бiрiккен
энергия қызметi, Степно.
горск қаласы, Ақмола
облысы, барлығы             33066        2279           29178
оның iшiнде:
қосылған құнға салынатын

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1996 г. N 953
В целях сокращения образовавшейся задолженности бюджетных организаций, оборонных и правоохранительных ведомств за полученные материальные ценности и оказанные услуги Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести разовый зачет задолженности перед республиканским бюджетом предприятий (организаций), имеющих задолженность по налоговым и другим обязательным платежам в республиканский бюджет, на общую сумму 51637 тыс. (пятьдесят один миллион шестьсот тридцать семь тысяч) тенге согласно прилагаемому перечню.
Зачесть эту сумму в счет финансирования бюджетных организаций и правоохрательных ведомств, имеющих задолженность перед указанными предприятиями (организациями) за полученные материальные ценности и оказанные услуги.
2. Зачет задолженности произвести с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета по состоянию на 1 июня 1996 года.
3. Акимам Акмолинской, Кустанайской, Жамбылской, Мангистауской областей и г. Алматы рассмотреть возможность проведения аналогичного зачета по бюджетным организациям, финансируемым из соответствующих местных бюджетов.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1996 г. N 953
П Е Р Е Ч Е Н Ь
предприятий и организаций, имеющих задолженность
по налоговым и другим обязательным платежам в
республиканский бюджет, принимаемую к зачету в счет
финансирования бюджетных организаций, оборонных и
правоохранительных ведомств
/тыс.тенге/
--------------------------------------------------------------------
Наименование !Наименование бюджетных организаций, оборонных и
предприятий и!правоохранительных ведомств, имеющих задолженность
организаций, !перед поставщиками материальных ценностей и услуг
виды налого- !------------------------------------------------------
вых и других !Задолжен-!              В том числе
обязательных !ность,   !--------------------------------------------
платежей в   !принимае-!Главное!Мини-!Госко-!Госу-!Коми-!Гене-!Народ-
республикан- !мая к за-!управле!стер-!митет !дарст!тет  !раль-!ные
ский бюджет  !чету,    !ние    !ство !по ох-!вен- !наци-!ная  !суды
!всего    !Внутрен!вну- !ране  !ный  !ональ!Проку!
!         !них    !трен-!госу- !след-!ной  !рату-!
!         !войск  !них  !дарст.!ствен!безо-!ра   !
!         !       !дел  !грани-!ный  !пасно!     !
!         !       !     !цы    !ком-т!сти  !     !
--------------------------------------------------------------------
1       !    2    !   3   !  4  !   5  !  6  !  7  !  8  !  9
--------------------------------------------------------------------
Объединенная
энергослужба
Государственной
холдинговой
компании
"Целинный
горно-химический
комбинат",
г. Степногорск
Акмолинской
области
Всего          33066    2279    29178        742   577   42   248
В том числе:
налог на
добавленную

салық                       14493                       14493
экономиканы жаңғырту
қоры                        18573        2279           14685
"Құрылыс" қаржы-құрылыс
корпорациясының Степногорск
құрылыс басқармасы" ак.
ционерлiк қоғамы, Степно.
горск қаласы, Ақмола
облысы
қосылған құнға салынатын
салық                        2983        1849           1134
"Қостанай мұнай өнiмдерi"
акционерлiк қоғамы
Қостанай қаласы, қосылған
құнға салынатын салық        2580        1580
"Светоч" жауапкершiлiгi
шектеулi серiктестiгi,
Алматы қаласы,
қосылған құнға салынатын
салық                        9600
"Арғымақ" акционерлiк
қоғамы, Жамбыл қаласы,
қосылған құнға салынатын
салық                         666         666
Ақтау электр желiлерi
басқармасы, Ақтау қаласы,
қосылған құнға салынатын
салық                        1619
"Мұнайгазқұрылыс" мемле.
кеттiк холдинг компаниясы,
Ақтау қаласы,
қосылған құнға салынатын

стоимость,     14493            14493
фонд
преобразования
экономики      18573    2279    14685        742   577   42   248
Акционерное
общество
"Степногорское
управление
строительства
финансово-строительной
корпорации "Курылыс",
г. Степногорск
Акмолинской обл.
Налог на
добавленную
стоимость      2983     1849    1134
Акционерное
общество
"Кустанай
мунай онимдери",
г.Кустанай
Налог на
добавленную
стоимость      2580     1580                 1000
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
"Светоч",
г. Алматы
Налог на
добавленную
стоимость      9600                   9600
Акционерное
общество
"Аргымак",
г.Жамбыл
Налог на
добавленную
стоимость      666      666
Актауское
управление
электрических
сетей,
г.Актау
Налог на
добавленную
стоимость      1619                                1619
Государственная
холдинговая
компания
"Мунайгазкурылыс",
г. Актау
Налог на
добавленную