Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 819 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 6 тамыз N 967. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.31. N 1748 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Импортқа шығарылатын акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары және Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалар алып өтетiн акциз салуға жатпайтын тауарлардың нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 819 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 262-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. 2 және 3 тармақтар осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енгiзiлсiн";
"Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелiнетiн акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары" деген 1-қосымшадағы ескертпе мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын: "Акциз ставкалары 1996 жылдың 15 шiлдесiне дейiн жасалған және толық ақы төленген контрактiлер бойынша әкелiнетiн аталған тауарларға қатысты қолданылмайды".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 819
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 1996 г. N 967. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1748. ~P961748
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 819 P960819_ "О ставках акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 262) следующие дополнения:
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Пункты 2 и 3 ввести в действие со дня опубликования
настоящего постановления";
в приложении 1 "Ставки акцизов на подакцизные товары, ввозимые
на таможенную территорию Республики Казахстан" примечание дополнить
предложением следующего содержания: "Ставки акцизов не применяются в
отношении указанных товаров, ввозимых по контрактам, заключенным и
полностью оплаченным до 15 июля 1996 года".
Премьер-Министр
Республики Казахстан