Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1805 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 15 тамыз N 1014. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1664 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1805
қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
Аталған қаулының "Қазақстан Республикасының Баға және
монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық
аппаратының құрылымы" қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда
бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 15 тамыздағы
N 1014 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы
саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық
аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Мемлекеттiк және табиғи монополияларды реттеу бас басқармасы
Монополияға қарсы заңдардың сақталуына қадағалау жөнiндегi бас
басқарма
Бәсекелестiк нарықты дамыту басқармасы
Талдау, ақпарат және ұйымдық жұмыстар басқармасы
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы
Қаржы-экономика бөлiмi
Жалпы бөлiм

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1805
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1996 г. N 1014. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1664 ~P961664.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1805 P951805_ "О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике" следующее изменение:
приложение "Структура центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по ценовой и антомонопольной политике" к названному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1996 г. N 1014
Структура
центрального аппарата Государственного комитета
Республики Казахстан по ценовой и антомонопольной
политике
Руководство
Главное управление регулирования государственных и естественных
монополий
Главное управление по надзору за соблюдением антимонопольного
законодательства
Управление развития конкурентного рынка
Управление анализа, информации и организационной работы
Управление защиты прав потребителей
Финансово-экономический отдел
Общий отдел