Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 маусымдағы N 776 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 19 тамыздағы N 1028. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Жеңiл ағаш өңдеу өнеркәсiбiнiң кәсiпорындарын мемлекеттiк қолдау шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 маусымдағы N 776 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Бұдан басқа, 1996 жылдың 1 қыркүйегiне дейiн оған 1996 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражаттардан қайта ұйымдастыру процедураларын жүргiзу мен жеңiл және ағаш өңдеу өнеркәсiбi кәсiпорындарын сауықтыруды қамтамасыз ету жөнiндегi қаржылық инфроқұрылымдарды құруға арнап оларды әлеуметтiк дамуды кредиттеудiң Қазақ акционерлiк банкiнiң (бұдан әрi - Қазкредәлеуметтiкбанк) депозитiне орналастыру үшiн бiр жыл мерзiмге 234,0 млн. (екi жүз отыз төрт миллион) теңге бөлсiн";
3-тармақтың бiрiншi абзацындағы "Әлеуметтiк дамуды кредиттеу жөнiндегi Қазақ акционерлiк банкi (бұдан әрi - Қазәлеуметбанкi)" деген сөздер "Қазкредәлеуметтiкбанкi" сөзiмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1996 г. N 776
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1996 г. N 1028. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1996 г. N 776 P960776_  "О мерах государственной поддержки предприятий легкой и деревообрабатывающей промышленности" следующие дополнение и изменение:
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"Кроме того, выделить до 1 сентября 1996 года 234,0 млн. (двести тридцать четыре миллиона) тенге сроком на один год для размещения их на депозит в Казахском акционерном банке кредитования социального развития (далее - Казкредсоцбанк) на создание финансовой инфраструктуры по обеспечению проведения реорганизационных процедур и финансового оздоровления предприятий легкой и деревообрабатывающей промышленности из средств, предусмотренных ему в республиканском бюджете на 1996 год";
в абзаце первом пункта 3 слова "Казахского акционерного банка кредитования социального развития (далее - Казкредсоцбанк)" заменить словом "Казкредсоцбанка".
Премьер-Министр
Республики Казахстан