Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi жанындағы Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетке Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Түрiк Республикасы Үкiметiнiң арасындағы Техникалық және қорғаныс-өнеркәсiптiк ынтымақтастық туралы Келiсiмге қол қою өкiлеттiгiн беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 27 тамыз N 1057
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне енгiзген және Сыртқы iстер министрлiгiмен және басқа да мүдделi министрлiктермен келiсiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Түрiк Республикасы Үкiметiнiң арасындағы Техникалық және қорғаныс-өнеркәсiптiк ынтымақтастық туралы Келiсiмнiң жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Жағының Келiсiмге қол қоюға келiсiлетiн Түрiк Жағына хабарласын.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне, Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң жанындағы Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетке Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен келiсе отырып, Түрiк Жағымен келiссөз жүргiзу тапсырылсын және ұсынылып отырған Келiсiм жобасына принциптiк сипаты жоқ өзгертулер мен толықтырулар енгiзуге рұқсат берiлсiн.
4. Уағдаластыққа қол жеткен кезде Қазақстан Республикасының
Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң жанындағы Қорғаныс өнеркәсiбi
жөнiндегi комитеттiң төрағасы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
атынан аталған келiсiмге қол қойсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О предоставлении Комитету по оборонной промышленности при Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан полномочий по заключению от имени Правительства Республики Казахстан Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Турецкой Республики о техническом и оборонно-промышленном сотрудничестве
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1996 г. N 1057
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить внесенный Министерством обороны и согласованный с Министерством иностранных дел Республики Казахстан и другими заинтересованными министерствами проект Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Турецкой Республики о техническом и оборонно-промышленном сотрудничестве.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Турецкую Сторону о согласии Казахстанской Стороны к подписанию Соглашения.
3. Поручить Министерству обороны, Комитету по оборонной промышленности при Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан по согласованию с Министерством иностранных дел Республики Казахстан провести переговоры с Турецкой Стороной и разрешить вносить в предлагаемый проект Соглашения изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
4. Председателю Комитета по оборонной промышленности при
Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан по
достижении договоренности подписать от имени Правительства
Республики Казахстан указанное Соглашение.
Премьер-Министр
Республики Казахстан