Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 20 маусымдағы N 766 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 9 қыркүйек N 1098
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.09.17.
N 1127 қаулысымен. P961127_
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы С.С.Қалмырзаевқа түскен қаражатты республикалық бюджетке мiндеттi түрде аудара отырып мемлекеттiк меншiк объектiлерiн беру бөлiгiнде мүлiктiк жалдауға қатысты шешiмдердi сапасыз әзiрлегенi атап көрсетiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы
Қаржы-валюта бақылау комитетi Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi
мемлекеттiк комитетiнiң мемлекеттiк мүлiктi жалға беру жөнiндегi
қызметiне тексеру жүргiзсiн.
4. 1996 жылғы қазанда Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы С.С.Қалмырзаевтың
аталған мәселе бойынша есебi тыңдалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1996 г. N 766
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1996 г. N 1098
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 17 сентября 1996 г. N 1127)
2. Указать Председателю Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом Калмурзаеву С.С. на некачественную подготовку решений в части передачи в имущественный наем объектов государственной собственности с обязательным перечислением вырученных средств в республиканский бюджет.
3. Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан провести проверку деятельности Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом по передаче внаем государственного имущества.
4. В октябре 1996 года заслушать отчет Председателя Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом Калмурзаева С.С. по указанному вопросу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан