Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 ақпандағы N 169 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 13 қыркүйек N 1113. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жанындағы Кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру жөнiндегi агенттiк туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 ақпандағы N 169 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 7, 43-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
Аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң жанындағы Кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру жөнiндегi агенттiк туралы ережеде:
5-тармақ мынадай мазмұндағы отызыншы абзацпен толықтырылсын:
"кредит берушiлер - мемлекеттiк заңды тұлғалардың атынан, сондай-ақ белгiленген тәртiптi сақтай отырып, жарғылық қорында Қазақстан Республикасының үлесi (салымы) бар шаруашылық серiктестiктерiнiң атынан сенiмхатсыз уәкiлеттiк берiлген өкiл болады".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 1996 г. N 169
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 1996 г. N 1113. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 1996 г. N 169 P960169_ "Об Агентстве по реорганизации предприятий при Государственном комитете Республики Казахстан по управлению государственным имуществом" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 7, ст. 43) следующее дополнение:
В Положение об Агентстве по реорганизации предприятий при Государственном комитете Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, утвержденном указанным постановлением:
пункт 5 дополнить абзацем тридцатым следующего содержания:
"выступает без доверенности уполномоченным представителем от имени кредиторов - государственных юридических лиц, а также с соблюдением установленного порядка от имени хозяйственных товариществ, в уставном фонде которых имеется доля (вклад) Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан