Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 16 қыркүйек N 1122. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мекемелерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары мен штат саны туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 наурыздағы N 231 қаулысына қосымшаға мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы Елшiлiгi" деген жолдағы "1700" саны "2300" санымен ауыстырылсын".
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi мен Қаржы министрлiгi бұрын қабылданған шешiмдi осы қаулыға сәйкестендiрсiн.
3. Осы қаулы 1996 жылдың 1 қыркүйегiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 г. N 231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1996 г. N 1122. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 г. N 231 P950231_  "О должностных окладах и штатной численности работников учреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан" следующее изменение:
по строке "Посольство Республики Казахстан в Китайской Народной Республике" цифру "1700" заменить цифрой "2300".
2. Министерству иностранных дел и Министерству финансов Республики Казахстан привести ранее принятые решения в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 сентября 1996 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан