Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 қыркүйектегi N 1090 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 қыркүйек N 1133
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 қыркүйектегi N 1090 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1-тармақтың төртiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының құрылымдық бөлiмшелерiнiң мүлкi, 1-қосымшаға сәйкес, оларды сату үшiн Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне берiлсiн;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi 1-қосымшаға сәйкес "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамы құрылымдық бөлiмшелерiнiң мүлкiн сату жөнiнде ашық тендерлер ұйымдастырсын және өткiзсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1996 г. N 1090
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 г. N 1133
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1996 г. N 1090 P961090_ "О реорганизации Государственного акционерного общества "Экибастузкомир" следующие изменения:
абзац четвертый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"передать Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации имущество структурных подразделений Государственного акционерного общества "Экибастузкомир" согласно приложению 1 для их продажи";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации организовать и провести открытые тендеры по продаже имущества структурных подразделений Государственного акционерного общества "Экибастузкомир" согласно приложению 1".
Премьер-Министр
Республики Казахстан