Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 қыркүйек N 1135. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары аппаратының санын және оны ұстауға жұмсалатын шығындарды қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы  N 1442  қаулысымен белгiленген Қазақстан Республикасының Кеден комитетi органдары қызметкерлерiнiң шектi саны қосымшаға сәйкес 654 бiрлiкке қысқартылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Кеден комитетiмен бiрлесiп екi апта мерзiмде кеден органдарын ұстауға арналған шығыс сметасына тиiстi өзгерту енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 18 қыркүйектегi
N 1135 қаулысына
Қосымша
Кеден органдары қызметкерлерiнiң шектi саны
--------------------------------------------------------------------
Облыстар мен кедендер бойынша кеден           і Штаттық бiрлiктер
басқармаларының атауы                         і        саны
--------------------------------------------------------------------
1. Ақмола облысы бойынша                                  134
2. Ақтөбе облысы бойынша                                  190
3. Атырау облысы бойынша                                  190
4. Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша               128
5. Шығыс Қазақстан облысы бойынша                         152
6. Жамбыл облысы бойынша                                  150
7. Жезқазған облысы бойынша                                73
8. Батыс Қазақстан облысы бойынша                         210
9. Қарағанды облысы бойынша                               137
10. Көкшетау облысы бойынша                               149
11. Қостанай облысы бойынша                               250
12. Қызылорда облысы бойынша                               92
13. Маңғыстау облысы бойынша                              130
14. Павлодар облысы бойынша                               200
15. Солтүстiк Қазақстан облысы                            160
16. Семей облысы бойынша                                  160
17. Талдықорған облысы бойынша                             95
18. Торғай облысы бойынша                                  72
19. Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша                     220
20. "Астана" кеденi                                       196
21. "Достық" кеденi                                        50
22. Бақты кеденi                                           80

Отдельные вопросы Таможенного комитета Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 г. N 1135. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Сократить предельную численность работников таможенных органов Таможенного комитета Республики Казахстан, установленную постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442 P951442_  "О сокращении численности аппарата и расходов на содержание центральных исполнительных органов Республики Казахстан", на 654 единицы согласно приложению.
2. Министерству финансов совместно с Таможенным комитетом Республики Казахстан в двухнедельный срок внести соответствующие изменения в смету расходов на содержание таможенных органов.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 сентября 1996 г. N 1135
Предельная численность работников
таможенных органов <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 15 февраля 2001 г. N 230  P010230_  .
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование таможенных управлений   іКоличество штатных
по областям и таможен                іединиц
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1.  По Акмолинской области                    134
2.  По Актюбинской области                    190
3.  По Атырауской области                     190
4.  По г. Алматы и Алматинской области        128
5.  По Восточно-Казахстанской области         152
6.  По Жамбылской области                     150
7.  По Жезказганской области                  73
8.  По Западно-Казахстанской области          210
9.  По Карагандинской области                 137
10. По Кокшетауской области                   149
11. По Кустанайской области                   250
12. По Кзыл-Ординской области                 92
13. По Мангистауской области                  130
14. По Павлодарской области                   200
15. По Северо-Казахстанской области           160
16. По Семипалатинской области                160
17. По Талдыкорганской области                95
18. По Тургайской области                     72
19. По Южно-Казахстанской области             220
20. Таможня "Астана"                          196
21. Таможня "Достык"                          50
22. Бахтинская таможня                        80

23. "Байқоңыр" кеденi                                      45
24. Майқапшағай кеденi                                     55
25. Қорғас кеденi                                         150
26. "Атакент" кеденi                                       30
27. ОКЛ                                                    26
28. "Темiр жол терминал" кеденi                           101
29. Автомобиль жүк кеденi                                  70
30. Кинологиялық орталық                                   40<*>
Ескерту. Қосымша 40-жолмен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.02.15.  N 230  қаулысымен.

23. Таможня "Байконыр"                        45
24. Майкапчагайская таможня                   55
25. Хоргосская таможня                        150
26. Таможня "Атакент"                         30
27. ЦТЛ                                       26
28. Таможня "Темир Жол Терминал"              101
29. Автогрузовая таможня                      70
30. Кинологический центр                      40