Олимпиадалық резерв училищелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 19 қыркүйек N 1143
"Қазақстан Республикасында бұқаралық спортты дамыту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 4 мамырдағы N 2261 U952261_ Жарлығын орындау және "Қазақстан Республикасының спортшыларын 1994, 1996 жылдардағы кезектi Олимпиадалық және Азиялық ойындарға даярлау бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 қазандағы N 1013 P931013_ қаулысын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi республикалық N 1 және 2 олимпиадалық резерв училищелерiн 1996 жылдың 1 қазанынан бастап Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгiнiң қарамағына берсiн.
2. "Қазақстан Республикасында бiлiм берудi басқару жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 шiлдедегi N 940 қаулысының қосымшасына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 23, 269-құжат) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң қарамағына берiлген салалық министрлiктер мен ведомстволардың оқу орындарының тiзбесiнен:
Республикалық N 1 олимпиадалық резерв училищесi
Республикалық N 2 олимпиадалық резерв училищесi алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, Бiлiм министрлiгi және Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгi бекiтiлген 1996 жылға арналған қаржыландыру жоспарлары мен ашылған кредиттерге қажеттi өзгертулер енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об училищах олимпийского резерва
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 г. N 1143
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 4 мая 1995 г. N 2261 U952261_ "О неотложных мерах по развитию массового спорта в Республике Казахстан" и реализации постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 октября 1993 г. N 1013 "О программе подготовки спортсменов Республики Казахстан к очередным Олимпийским и Азиатским играм 1994 и 1996 годов" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству образования Республики Казахстан передать в ведение Министерства по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан с 1 октября 1996 года республиканские училища олимпийского резерва N 1 и 2.
2. Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 июля 1995 г. N 940 P950940_ "О мерах по совершенствованию системы управления образованием в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 269) следующие изменения:
исключить из перечня учебных заведений отраслевых министерств и ведомств, переданных в ведение Министерства образования Республики Казахстан:
Республиканское училище олимпийского резерва N 1
Республиканское училище олимпийского резерва N 2.
3. Министерству финансов, Министерству образования и Министерству по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан внести необходимые изменения в утвержденные планы финансирования на 1996 год и открытые кредиты.
Премьер-Министр
Республики Казахстан