Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 ақпандағы N 141 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 қыркүйек N 1183
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. "Қазақстан Республикасының 1996 жылға арналған инвестициялық
бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы
2 ақпандағы N 141 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгертулер
енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасына:
мынадай мазмұндағы реттiк саны 13 және 14 жолдармен
толықтырылсын:
"13.Германия Ақтөбе облысындағы Жаңажол
мұнай кен орнында қуаты 150
мың кВт газ құбырлы электр
станциясының құрылысы
("Батыс Қазақстан тұтынушыларын
электрмен жабдықтауды тұрақтандыру
жөнiндегi шаралар туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1996 жылғы 2 мамырдағы N 583 қаулысы") 80,7 млн.$
"Ақтөбе энер.
гия" АҚ
14.Германия АКА Қазақстан Республикасы             37,5 млн.ДМ
банкi        Iшкiiсминi қылмыстық-түзеу         Қазақстан
жүйесi мекемелерiнiң базасында     Республикасы.
табиғи тастарды өндiру және        ның Iшкiiсми.
өңдеу жөнiндегi өндiрiстi          нi
ұйымдастыру
"Жиыны" жолында                   "327,4 млн $ доллары
76,7 млн ДМ
7, 236 млрд. жапон иенi"
сандары                            "408,1 млн $
114,2 млн ДМ
7, 236 млрд. жапон иенi"
сандарымен алмастырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 ақпандағы
N 141 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 шiлдедегi N 850 қаулысының күшi
жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер Министрi

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 141
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 1996 г. N 1183
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
2 февраля 1996 г. N 141
P960141_
"Об инвестиционной программе
Республики Казахстан на 1996 год" следующие дополнения и изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
дополнить строками, порядковые номера 13 и 14, следующего
содержания:
"13. Германия      Строительство газотурбинной
электростанции мощностью 150
тыс.кВт на Жанажольском
нефтяном месторождении в
Актюбинской области
(постановление Правительства
Республики Казахстан от 2 мая
1996 г. N 538 "О мерах по
стабилизации электроснабжения
потребителей Западного      80,7      АО "Актюбинск-
Казахстана")                млн. $    энерго"
14. АКА банк      Организация производства по
Германия      добыче и переработке природного
камня на базе учреждений
уголовно-исправительной
системы МВД Республики      37,5 млн.  МВД
Казахстан                   ДМ         Республики
Казахстан
в строке "ИТОГО" цифры                     "327,4 млн. $
76,7 млн. ДМ
7,236 млрд.
яп.иен"
заменить цифрами                           "408,1 млн. $
114,2 млн.ДМ
7,236 млрд.
яп.иен"
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. N 850 "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 141".
Премьер-Министр
Республики Казахстан