"Карагандашахтуголь" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының құрамына кiретiн Қарағанды көмiр бассейнiнiң кәсiпорындарын қаржы-экономикалық сауықтыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 2 қазан N 1214
Қол жеткен нәтижелердi орнықтыру және "Карагандашахтуголь" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамы кәсiпорындарының тұрақты жұмысын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi "Карагандашахтуголь" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының көмiрiн негiзгi тұтынушыларды айқындасын, 1, 2-қосымшаларға сәйкес тиеп-жөнелту кестесiн бекiтсiн және тиеп-жөнелтiлетiн өнiм үшiн қаржы қаражатының қозғалысын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджетте кәсiпорындарды санациялау үшiн көзделген қаражат есебiнен Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiсi арқылы "Карагандашахтуголь" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамына оны оңалтуға қайтарусыз негiзде 286 млн. теңге бөлсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң 1996.12.31. N 1715
қаулысымен. P961715_
3. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi 1996 жылғы 4 қазанға дейiнгi мерзiмде "Карагандашахтуголь" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының есеп шотына акционерлiк қоғамның дұрыс жұмыс iстеуi үшiн қаражат айналымын толықтыруға, жабдықтар, материалдар және басқа қажеттi қаражаттарға, сондай-ақ 1996/97 жылдың қысына әзiрлiк жөнiндегi шығынға арнап 286 млн. теңге аударсын. Қаражатты одан әрi аударуды көмiрдi сату фактiлерi бойынша және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi қаражат бөлуiне қарай жүзеге асырсын.
4. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi 1996 жылғы 5 қазанға дейiнгi мерзiмде
бұрынғы "Карагандашахтуголь" мемлекеттiк холдинг компаниясының
ғимаратынан "Карагандашахтуголь" жабық үлгiдегi акционерлiк
қоғамының басқару аппаратын орналастыру үшiн үй-жай бөлсiн.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Г.Г.Штойкке жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 2 қазандағы
N 1214 қаулысына
N 1 қосымша
1996 жылғы IY тоқсанда тұтынушыларға "Карагандашахтуголь"
жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының көмiр беру
КЕСТЕСI
___________________________________________________________________
Тұтынушының атауы   |Тоқсанға  |Көмiр  |1996 жылғы IY тоқсан |Ескертпе
(энергия жүйесi,    |арналған  |маркасы|____________________________
электр станциясы    |тапсырма  |       |қазан|қараша|желтоқсан|
және т.б.)          |мың. тонна|       |     |      |         |
___________________________________________________________________
Қарагандаэнерго-1ЖЭО     135    КР эн    50     45      40
"Қарағанды Отын" Ақ      135    КР эн    50     40      45

О финансово-экономическом оздоровлении предприятий Карагандинского угольного бассейна, входящих в состав акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996 г. N 1214
В целях закрепления достигнутых результатов и обеспечения стабильной работы предприятий акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан определить основных потребителей угля акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь", утвердить графики отгрузки согласно приложениям 1, 2 и обеспечить движение финансовых средств за отгружаемую продукцию.
2. Министерству финансов Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете для санации предприятий, выделить через государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан на безвозвратной основе 286 млн. тенге акционерному обществу закрытого типа "Карагандашахтуголь" на его реабилитацию. <*>
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1715. P961715_
3. Государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан в срок до 4 октября 1996 года перечислить 286 млн. тенге на расчетный счет акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь" для пополнения оборотных средств, приобретения оборудования, материалов и других необходимых средств для нормального функционирования акционерного общества, а также на затраты по подготовке к зиме 1996/97 года. Дальнейшее перечисление средств осуществлять по факту реализации угля и выделения средств Министерством финансов Республики Казахстан.
4. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в срок до 5 октября 1996 года выделить в здании бывшей Государственной холдинговой компании "Карагандауголь" помещение для размещения аппарата управления акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь".
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Штойка Г.Г.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996 г. N 1214
График
поставки угля акционерным обществом закрытого типа
"Карагандашахтуголь" потребителям на IV квартал
1996 года
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование      іЗадание  іМаркаіIV квартал 1996 года  і
потребителя (энер-і  на     іугля іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДі Примечание
госистема, элек-  іквартал  і     іоктябрьіноябрьідекабрьі
тростанция и др.) ітыс. тонні     і       і      і       і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Карагандаэнерго-    135      КР эн  50      45      40
ТЭЦ-1
АО "Караганды       135      КР эн  50      40      45
Отын"

Алматыэнерго             165             65     50      50
оның iшiнде:
АЖЭО - 2                 165    КР эн    65     50      50
Киргизэнергохолдинг
Бiшкек ЖЭО               455    КР эн    200    200     55
"Қара-Алтын" АҚ (Алматы) 101    КР эн    36     35      30
"Талдықорған" "Отын" АҚ  160    КР эн    60     50      50
Барлығы             1151
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 2 қазандағы
N 1214 қаулысына
N 2 қосымша
1997 жылы тұтынушыларға "Карагандашахтуголь" жабық
үлгiдегi акционерлiк қоғамының көмiр беру
КЕСТЕСI
___________________________________________________________________
Тұтынушының атауы (энергия жүй.|  1997 жылға  |Көмiр маркасы
есi, электрстанциясы және т.б.)| арналған тап.|
| сырма мың    |
| тонна        |
___________________________________________________________________
1                   |        2     |         3
___________________________________________________________________
Карагандаэнерго                     604            КР эн
"Қарағанды Отын" АҚ                 377            КР эн
"Алматыэнерго" АПК
АЖЭО-2                              600            КР эн
АЖЭО-3
Киргизэнергохолдинг
Бiшкек ЖЭО                          600            КР эн
Қазақстан Республикасының
Қорғанысминi                        150            КР эн
ГУПВ                                54             КР эн
Iшкiiсминi                          50             КР эн
"Қара-Алтын"                        300            КР эн
"Талдықорған Отын" АҚ               210            КР эн
"Шығыс-Отын" (Шымкент)              120            КР эн
"Жамбыл-Отын" (Жамбыл)              110            КР эн
Жиыны                 3175
Ресейдегi тұтынушылар               600            к кокс
Барлығы                             3775
___________________________________________________________________
1997 жыл (айлар бойынша)
___________________________________________________________________
қаңтар|ақ. | нау.|сәуiр|мамыр|мау.|шiл.|тамыз|қыр.|қазан|қара.|жел.
|пан | рыз |     |     |сым |де  |     |күй.|     |ша   |тоқсан
|    |     |     |     |    |          |ек  |     |     |
____________________________________________________________________
4  |  5 | 6   |  7  |  8  | 9  | 10 | 11 |  12 |  13 |  14 | 15
____________________________________________________________________
54     50   50    50    50    50   50   50   50    50    50    50
31,4  31,4  31,4  31,4  31,4  31,4  31,4 31,4 31,4  31,4  31,4  31,4
50     50   50    50    50    50   50   50   50    50    50    50
50     50   50    50    40    40   40   40   60    60    60    60
12,5  12,5  12,5  12,5  12,5  12,5  12,5 12,5 12,5  12,5  12,5  12,5
4,5   4,5   4,5   4,5   4,5   4,5   4,5  4,5, 4,5  4,5   4,5   4,5
10    10                                           10    10    10
25     25   25    25    25    25   25   25   25    25    25    25
17     17   17    17    17    17   17   17   17    17    17    17
10     10   10    10    10    10   10   10   10    10    10    10
10     10   10    10    10    10   10   10   10    10    10    10
50     50   50    50    50    50   50   50   50    50    50    50

Алматыэнерго        165             65      50      50
в том числе:
АТЭЦ-2              165      КР эн  65      50      50
Киргизэнерго-
холдинг
Бишкекская ТЭЦ      455      КР эн  200     200     55
АО "Кара-Алтын"     101      КР эн  36      35      30
(Алматы)
АО "Талдыкорган -   160      КР эн  60      50      50
Отын"
Всего            1151
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996 г. N 1214
График
поставки угля акционерным обществом закрытого типа
"Карагандашахтуголь" потребителям на 1997 год
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование    іЗадание  іМаркаі    1997 год (по месяцам)
(энергосистема, і  на     іугля іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
электростанция  іквартал  і     іянварьіфевральімарт іапрельімай
и др.)          ітыс. тонні     і      і       і     і      і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1          і    2    і  3  і   4  і   5   і  6  і   7  і  8
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Карагандаэнерго   604      КР эн   54    50     50     50      50
АО "Караганда     377      КР эн 31,4  31,4   31,4   31,4    31,4
Отын"
АПК "Алматыэнерго"
АТЭЦ-2            600      КР эн   50    50     50     50      50
АТЭЦ-3
Киргизэнерго-
холдинг
Бишкекская ТЭЦ    600      КР эн   50    50     50     50      40
Минобороны        150      КР эн 12,5  12,5   12,5   12,5    12,5
Республики
Казахстан
ГУПВ               54      КР эн  4,5   4,5    4,5    4,5     4,5
МВД                50      КР эн   10    10
АО "Кара-Алтын"   300      КР эн   25    25     25     25      25
АО "Талдыкорган-  210      КР эн   17    17     17     17      17
Отын"
АО "Шегис-Отын"   120      КР эн   10    10     10     10      10
(Шымкент)
АО "Жамбыл-Отын"  110      КР эн   10    10     10     10      10
(Жамбыл)
Итого          3175
Потребители в  600      К кокс  50    50     50     50      50
России
Всего          3775
(продолжение таблицы)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование    і         1997 год (по месяцам)
(энергосистема, і
электростанция  іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
и др.)          іиюнь іиюль іавгустісентябрьіоктябрьіноябрьідекабрь
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1          і 9   і 10  і  11  і  12    і   13  і  14  і  15
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Карагандаэнерго   50    50     50      50       50     50       50
АО "Караганда   31,4  31,4   31,4    31,4     31,4   31,4     31,4
Отын"
АПК "Алматыэнерго"
АТЭЦ-2            50    50     50      50       50     50       50
АТЭЦ-3
Киргизэнерго-
холдинг
Бишкекская ТЭЦ    40    40     40      60       60     60       60
Минобороны      12,5  12,5   12,5    12,5     12,5   12,5     12,5
Республики
Казахстан
ГУПВ             4,5   4,5    4,5     4,5      4,5    4,5      4,5
МВД                                             10     10       10
АО "Кара-Алтын"   25    25     25      25       25     25       25
АО "Талдыкорган-  17    17     17      17       23     17       17
Отын"
АО "Шегис-Отын"   10    10     10      10       10     10       10
(Шымкент)
АО "Жамбыл-Отын"  10    10     10      10       10     10       10
(Жамбыл)
Итого
Потребители в  50    50     50      50       50     50       50
России
Всего