Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы IY тоқсанда Үкiмет және Төралқа мәжiлiстерiнде қаралуға тиiс мәселелер тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 4 қазан N 1229
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы IY тоқсанда Үкiмет
және Төралқа мәжiлiстерiнде қаралуға тиiс мәселелер тiзбесi
бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 4 қазандағы
N 1229 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы
IY тоқсанда Үкiмет және Төралқа мәжiлiстерiнде
қаралуға тиiс мәселелер
Тiзбесi
___________________________________________________________________
Мәселенiң атауы         | Мерзiмi   |Материалды дайындауға
|           |  жауаптылар
___________________________________________________________________
1                 |      2    |          3
___________________________________________________________________
Үкiмет мәжiлiсi
Қазан
Қазақстан Республикасында          II         Меммүлiкком,
1996-1998 жылдарға арналған     он күндiк     Экономикалық саясат
Мемлекеттiк меншiктi                          бөлiмi
жекешелендiру және қайта
құрылымдау бағдарламасын жүзеге
асыру шеңберiнде мемлекеттiк
меншiктi жекешелендiру және
қайта құрылымдаудың салалық
бағдарламасын әзiрлеу туралы
Мемлекеттiк салық комитетiнiң      III        Мемлекеттiк салық
1996 жылдың 9 айындағы жұмыс    он күндiк     комитетi,
қорытындылары бойынша есебi                   Қаржы, еңбек және
ақша айналысы бөлiмi
1997 жылға арналған                III        Қаржыминi,
республикалық бюджет жобасы     он күндiк     Қаржы, еңбек және
(Парламентке беру үшiн)                       ақша айналысы бөлiмi
Қараша
Қазақстан Республикасы Қаржы       II         Қаржыминi,
министрiнiң 1996 жылдың 9       он күндiк     Қаржы, еңбек және
айында бюджеттiң орындалуы                    ақша айналысы бөлiмi
туралы есебi
Баға саясатының тұжырымдамасы      III        Бағамеммонсаясатком,
туралы                          он күндiк     Экономикалық саясат
бөлiмi
Желтоқсан
1997 жылдағы Үкiмет                I          Экономминi,
iс-қимылының жоспары туралы     он күндiк     Экономикалық саясат
бөлiмi
"Халықтың денсаулығы"              I          Денсаулықминi,
мемлекеттiк бағдарламасы        он күндiк     Әлеуметтiк-мәдени
туралы                                        даму бөлiмi
Тарихи және мәдени                II          Мәдениетминi,
ескерткiштердiң қорғалуын,      он күндiк     Әлеуметтiк-мәдени
өңделуiн, пайдаланылуын                       даму бөлiмi
зерделеу жай-күйi туралы
Медицина және фармацевтика         III        Денсаулықминi,
өнеркәсiбiн дамытудың          он күндiк      Әлеуметтiк-мәдени
мемлекеттiк бағдарламасы                      даму бөлiмi
туралы
Үкiмет Төралқасының мәжiлiсi
Қазан
Төлем жасауға қабiлетсiз           I          Кәсiпорындарды
кәсiпорындарды қайта           он күндiк      қайта ұйымдастыру
ұйымдастыру мен тарату                        жөнiндегi агенттiк,
кезiнде туындайтын                            Экономикалық саясат
проблемалық мәселелер туралы                  бөлiмi
Тұрғын үй-коммуналдық              II         Бағамеммонсаясатком,
шаруашылығын                   он күндiк      Экономикалық саясат
монополиясыздандыру және                      бөлiмi
тұрғын-үй коммуналдық
қызмет көрсету үшiн есеп
айырысуды тәртiпке келтiру
жөнiндегi Баға және монополияға
қарсы саясат жөнiндегi комитеттiң
есебi
Қазақстан Республикасының          II         Ғылымминi - Ғылым
Ғылым және                     он күндiк      академиясы,
ғылыми-технологиялық саясат                   Өнеркәсiп саясаты
тұжырымдамасы туралы                          бөлiмi
Қазақстан Республикасының         III         Бiлiмминi,
"Ғасырлар шебiндегi бiлiм      он күндiк      Әлеуметтiк-мәдени
беру" мемлекеттiк бағдарламасы                 даму бөлiмi
туралы
"Темiр жолдың мемлекеттiк         III         Көлiккомминi,
дирекциясын құру туралы"       он күндiк      Премьер-Министрдiң
Қазақстан Республикасы Үкiметi                орынбасарының
қаулысының жобасы туралы                      кеңесшiлер тобы
Қараша
Қазақстан Республикасы Түстi      I           Түстi және қара
және қара металдарды ұтымды    он күндiк      металдарды ұтымды
пайдалануға бақылау жасау                     пайдалануға бақылау
жөнiндегi мемлекеттiк                         жасау жөнiндегi
инспекциясының 1996 жылдың                    мемлекеттiк инспекция,
9 айы iшiндегi және 1996-1997                 Өнеркәсiп саясаты
жылдардағы болашаққа арналған                 бөлiмi
жұмыстары туралы есебi
"Дарын" мемлекеттiк              II           Бiлiмминi,
бағдарламасы туралы            он күндiк      Әлеуметтiк-мәдени
даму бөлiмi
Облыстар мен Алматы қаласы         III        Экономминi,
әкiмдерiнiң реформаларды       он күндiк      Аумақтық даму
тереңдету жөнiндегi аймақтық                  бөлiмi
бағдарламалары мен iс-қимыл
жоспарларының жүзеге асу
барысы туралы
Қазақстан Республикасында         III         Бiлiмминi,
бiлiм беру жүйесiн қолдау      он күндiк      Әлеуметтiк-мәдени
жөнiндегi бiрiншi кезектегi                   даму бөлiмi
шаралар туралы
"Автомобиль жолдары туралы"       III         Көлiккомминi,
Қазақстан Республикасы         он күндiк      Премьер-Министрдiң
Заңының жобасы туралы                         орынбасарының
кеңесшiлер тобы
Желтоқсан
Қытай Халық Республикасымен        I          Сыртқы iстер
екiжақты ынтымақтастық         он күндiк      министрлiгi,
мәселелерi                                    Сыртқы байланыстар
бөлiмi
Зиянды кәсiпорындарды тарату       I          Мемлекеттiк Медетшi
және Қарағанды көмiр           он күндiк      банкi,
бассейнi шахталары iсiнiң                     Экономикалық саясат
жай-күйi туралы                               бөлiмi
Қазақстан Республикасы Iшкi       II          Iшкi iстер
iстер органдарының қатардағы   он күндiк      министрлiгi,
және басшы құрамы адамдарының                 Қорғаныс және құқық
нысанды киiмдерiнiң жаңа                      тәртiбi бөлiмi
үлгiсiне көшуi туралы
Шағын жекешелендiру               III         Жекешелендiрумемкомы,
бағдарламаларын орындау        он күндiк      Экономикалық саясат
қорытындылары және оны                        бөлiмi
аяқтау жөнiндегi шаралар
туралы
1996 жылдың II жартыжылдығының    III         Әдiлетминi,
қорытындылары бойынша          он күндiк      Заң бөлiмi,
Үкiметтiң Заң жобалары                        Қорғаныс және құқық
жұмысының жоспарын мемлекеттiк                тәртiбi бөлiмi
органдардың орындау барысы
туралы

О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства и Президиума Правительства Республики Казахстан в IV квартале 1996 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 г. N 1229
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства и Президиума Правительства Республики Казахстан в IV квартале 1996 года (прилагается).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 г. N 1229
П Е Р Е Ч Е Н Ь
вопросов для рассмотрения
на заседаниях Правительства и
Президиума Правительства Республики
Казахстан в IV квартале 1996 года
--------------------------------------------------------------------
Наименование вопроса        ! Сроки ! Ответственные за
!       ! подготовку материала
--------------------------------------------------------------------
1                !   2   !            3
--------------------------------------------------------------------
Заседания Правительства
Октябрь
О разработке отраслевых программ     II    Госкомимущество,
приватизации и реструктуризации   декада   Отдел экономической
государственной собственности              политики
в рамках реализации Программы
приватизации и реструктуризации
госсобственности в Республике
Казахстан на 1996-1998 гг.
Отчет Государственного налогового   III    Государственный налоговый
комитета по итогам работы за      декада   комитет,
9 месяцев 1996 г.                          Отдел финансов, труда и
денежного обращения
Проект республиканского бюджета     III    Минфин,
на 1997 год (для передачи в       декада   Отдел финансов, труда и
Парламент)                                 денежного обращения
Ноябрь
Отчет Министерства финансов         I      Минфин,
Республики Казахстан об           декада   Отдел финансов, труда и
исполнении бюджета за 9 месяцев            денежного обращения
1996 года
О Концепции ценовой политики        III    Антимонопольный
декада   комитет,
Отдел экономической
политики
Декабрь
О плане действий Правительства     I       Минэкономики,
в 1997 году                       декада   Отдел экономической
политики
О Государственной программе        I       Минздрав,
"Здоровье народа"                 декада   Отдел социально-
культурного развития
О состоянии изучения охраны,       II      Минкультуры,
реставрации, использования        декада   Отдел социально-
памятников истории и культуры              культурного развития
О государственной программе        III     Минздрав,
развития медицинской и            декада   Отдел социально-
фармацевтической                           культурного развития
промышленности
Заседания Президиума Правительства
Октябрь
О проблемных вопросах,             I       Агентство по
возникающих при реорганизации     декада   реорганизации предприятий,
и ликвидации неплатежеспособных            Отдел экономической
предприятий                                политики
Отчет Комитета по ценовой          II      Антимонопольный комитет,
и антимонопольной политике        декада   Отдел экономической
о демонополизации жилищно-                 политики
коммунального хозяйства
и упорядочения расчетов за
жилищно-коммунальные услуги
О Концепции научной и научно-      II      Миннауки-Академия наук,
технологической политики          декада   Отдел промышленной
Республики Казахстан                       политики
О Государственной программе        III     Минобразования,
Республики Казахстан              декада   Отдел социально-
"Образование на рубеже веков"              культурного развития
О проекте постановления            III     Минкомтранс,
Правительства Республики          декада   Группа советников
Казахстан "О создании                      Заместителя
Государственной дирекции                   Премьер-Министра
железных дорог"
Ноябрь
Отчет Государственной инспекции    I       Государственная
по контролю за рациональным       декада   инспекция по контролю
использованием цветных и черных            за рациональным
металлов Республики Казахстан за           использованием цветных
9 месяцев 1996 года и перспективах         и черных металлов,
работы в 1996-1997 годах                   Отдел промышленной
политики
О Государственной программе        II      Минобразования,
"Дарын"                           декада   Отдел социально-
культурного развития
О ходе реализации региональных     III     Минэкономики,
программ и планов действий        декада   Отдел территориального
акимов областей и г.Алматы по              развития
углублению реформ
О первоочередных мерах по          III     Минобразования,
поддержке системы образования в   декада   Отдел социально-
Республике Казахстан                       культурного развития
О проекте Закона Республики        III     Минкомтранс,
Казахстан "Об автомобильных       декада   Группа советников
дорогах"                                   Заместителя
Премьер-Министра
Декабрь
Вопросы двухстороннего             I       Министерство
сотрудничества с Китайской        декада   иностранных дел,
Народной Республикой                       Отдел внешних связей
О состоянии дел по ликвидации      I       Государственный
убыточных предприятий и шахт      декада   Реабилитационный банк,
Карагандинского угольного                  Отдел экономической
бассейна                                   политики
О переходе на новые образцы        II      Министерство
форменного обмундирования лиц     декада   внутренних дел,
рядового и начальствующего                 Отдел обороны и
состава органов внутренних дел             правопорядка
Республики Казахстан
Об итогах выполнения Программы     III     Госкомприватизации,
малой приватизации и мерах        декада   Отдел экономической
по ее завершению                           политики
О ходе выполнения государственными III     Минюст,
органами Плана законопроектных    декада   Юридический отдел,
работ Правительства по итогам              Отдел обороны и
II полугодия 1996 года                     правопорядка