"Ақбақай тау-кен байыту комбинаты" акционерлiк қоғамын жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 8 қазан N 1241. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.10.09. N 1429 қаулысымен. ~P971429
1996-1998 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк меншiктi жекешелендiру және қайта құрылымдау бағдарламасына сәйкес, кәсiпорынды қаржылай сауықтыру, инвестициялар тарту және шикiзат базасын дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi заңда белгiленген тәртiппен:
"Ақбақай тау-кен байыту комбинаты" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн тендерде сату үшiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне берсiн;
"Алтыналмас" акционерлiк компаниясының мемлекеттiк кәсiпорындарды және акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттiк пакетiн басқару туралы" N 20/95 шартына тиiстi өзгерту енгiзсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi заңда белгiленген тәртiппен "Ақбақай тау-кен байыту комбинаты" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн сатуды жүзеге асырсын.
3. "Алтыналмас" ұлттық акционерлiк компаниясының мәселелерi" туралы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы 1995 ж., N 18, 200-құжат) Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 мамырдағы N 704 қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасынан:
"Ақбақай ТБК АҚ, Жамбыл облысы" сөздерi алынып тасталсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Г.Г. Штойкке жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О приватизации акционерного общества "Акбакайский горно-обогатительный комбинат"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1996 г. N 1241. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 октября 1997 г. N 1429 ~P971429.
В соответствии с Программой приватизации и реструктуризации государственной собственности в Республике Казахстан на 1996-1998 годы, в целях финансового оздоровления предприятия, привлечения инвестиций и развития сырьевой базы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в установленном законодательством порядке:
передать государственный пакет акций акционерного общества "Акбакайский горно-обогатительный комбинат" Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации для продажи на тендере;
внести соответствующие изменения в договор N 20/95 "Об управлении акционерной компанией "Алтыналмас" государственными предприятиями и государственными пакетами акций акционерных обществ";
2. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации в установленном законодательством порядке осуществить продажу государственного пакета акций акционерного общества "Акбакайский горно-обогатительный комбинат".
3. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 мая 1995 г. N 704 P950704_ "Вопросы Национальной акционерной компании "Алтыналмас" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 200) следующее изменение:
исключить из приложения к указанному постановлению слова:
"АО Акбакайский ГОК, Жамбылская область".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Штойка Г.Г.
Премьер-Министр
Республики Казахстан