Республика ұланының қарыздары бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 14 қазан N 1261
Республика ұланының мердiгерлiк ұйымдарға жөндеу-құрылыс жұмыстарын орындағаны үшiн берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
республикалық бюджет пен Республика ұланы үшiн жөндеу-құрылыс жұмыстарын орындаған мердiгерлiк ұйымдардың төлемдер бойынша республикалық бюджетке жалпы сомасы 10494 (он миллион төрт жүз тоқсан төрт мың) теңге берешегi арасында оны қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып есептеме жүргiзсiн;
аталған соманы қосымшада көрсетiлген мердiгерлiк ұйымдарға жөндеу-құрылыс жұмыстарын орындағаны үшiн кредиторлық берешегiн өтеуге Республика ұланын қаржыландыру есебiне есептесiн.
2. Қазақстан Республикасының Республика ұланы қосымшада көрсетiлген мердiгерлiк ұйымдарға орындаған жөндеу-құрылыс жұмыстары үшiн кредиторлық қарызын қаржыландыру кезiнде бюджеттен бөлiнетiн қаражат есебiне есептесiн.
3. Қосымшада көрсетiлген мердiгерлiк ұйымдар Қазақстан Республикасы Республика ұланының дебиторлық қарызын республикалық бюджетке төлемдерi бойынша кредиторлық қарызын өтеу есебiнен есептесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы "14" қазандағы N 1261 қаулысына қосымша
Мердiгерлiк ұйымдардың және олардың орындалған
жөндеу-құрылыс жұмыстары үшiн Республика
ұланының кредиторлық қарызы есебiне есептемеге
қабылданатын республикалық бюджетке төлемдерi
бойынша берешектерiнiң
ТIЗБЕСI
теңге
______________________________________________________________________
і "Алматыоблтяжстрой"  і     Төлем түрлерi бойынша      і
і  акционерлiк қоғамы  і     республикалық бюджетке     іЖиыны
N  і  мердiгерлiк салық   і         берешек сомасы         і
р\сітөлеушiлерiнiң-қосалқыі________________________________і
і  ұйымдарының атауы   іҚосылған құнғаіЗаңды тұлғалардані
і                      і  салынатын   і  алынатын табыс і
і                      ісалық бойынша і  салығы бойынша і
______________________________________________________________________
1   "Қайнар" ШМК                                229841       229841
"Алатау" фирмасы         728200            1189933      1918133
2   "Құрылыс материалдары"
акционерлiк қоғамы     2905003                         2905003
3   "Алматыстройтранс" АҚ    502049             849969      1352018
4    АМБ "ОАЭМ АҚ"                              616710       616710
5    "Алматыинжстрой"       3472474                         3472474

О проведении зачета по долгам Республиканской гвардии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1996 г. N 1261
В целях сокращения задолженности Республиканской гвардии подрядным организациям за выполненные ремонтно-строительные работы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
провести разовый зачет между республиканским бюджетом и задолженностью подрядных организаций, выполнивших ремонтно-строительные работы для Республиканской гвардии, по платежам в республиканский бюджет в общей сумме 10494 тысячи (десять миллионов четыреста девяносто четыре тысячи) тенге, с отражением ее в доходной и расходной частях республиканского бюджета, согласно приложению;
зачесть данную сумму в счет финансирования Республиканской гвардии на погашение кредиторской задолженности за выполненные ремонтно-строительные работы указанным в приложении подрядным организациям.
2. Республиканской гвардии зачесть кредиторскую задолженность за выполненные ремонтно-строительные работы указанным в приложении подрядным организациям в счет ассигнований из бюджета, выделяемых при финансировании.
3. Подрядным организациям, указанным в приложении, зачесть дебиторскую задолженность Республиканской гвардии в счет погашения кредиторской задолженности по платежам в республиканский бюджет.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1996 г. N 1261
П Е Р Е Ч Е Н Ь
подрядных организаций и их задолженностей по платежам
в республиканский бюджет, принимаемых к зачету в счет
кредиторской задолженности Республиканской гвардии за
выполненные ремонтно-строительные работы
в тенге
--------------------------------------------------------------------
N !Наименование налогоплательщиков-!Сумма задолженности в ! ИТОГО
п/п!субподрядных организаций        !республиканский бюджет!
!акционерного общества           !по видам платежей     !
! "Алматыоблтяжстрой"            !----------------------!
!                                !По налогу !По подоход-!
!                                !на добав- !му налогу с!
!                                !ленную    !юридических!
!                                !стоимость !лиц        !
--------------------------------------------------------------------
1. МГП "Кайнар"                                   229841   229841
фирма "Алатау"                    728200      1189933  1918133
2. АО "Курылыс материалы"           2905003               2905003
3. АО "Алматыстройтранс"             502049       849969  1352018
4. АМУ "АО ЭСАМ"                                  616710   616710
5. Алматыинжстрой                    3472474              3472474