Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 15 қазан N 1270
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттiк ұйымдардың пайдаланған электр энергиясына пайда болған берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасы Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi берiлiп отырған тiзбеге (1-қосымша) сәйкес Экономиканы жаңғырту қорына аудару бойынша "Қазақгаз" мемлекеттiк холдинг компаниясы кәсiпорындарының республикалық бюджет алдындағы 100 (жүз) млн. теңге берешегiне есептеме жүргiзсiн.
Аталған сома бюджет ұйымдарының пайдаланған электр энергиясына
берешегiн өтеуге арналған қаржыландыру есебiне есептелсiн
(2-қосымша).
2. "Қазақгаз" мемлекеттiк холдинг компаниясының республикалық
бюджетке келiсiлген бағалар бойынша есептелетiн төлемдер есебiне
электр энергиясын өндiру үшiн "Қазақстанэнерго" ұлттық энергетикалық
жүйесi Жамбыл ГРЭС-iне оның табиғи газ беру туралы ұсынысына келiсiм
берiлсiн.
3. Берешек есептемесi аталған соманы 1996 жылға арналған
республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетiле
отырып жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 15 қазандағы
N 1270 қаулысына
1-қосымша
Экономиканы жаңғырту қорына аударымдары бойынша
республикалық бюджет алдындағы берешегiне
есептеме жүргiзiлетiн "Қазақгаз" мемлекеттiк
холдинг компаниясы кәсiпорындарының
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Кәсiпорындардың атауы             |Есептемеге алынатын берешек
|сомасы, млн. теңге
___________________________________________________________________
1. "Карачаганакгазпром" АҚ        |      69
Батыс Қазақстан облысы        |
2. "Уральсктрансгаз" АҚ           |      31
Батыс Қазақстан облысы        |
___________________________________________________________________
Жиыны:                             100
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 15 қазандағы
N 1270 қаулысына
2-қосымша
Пайдаланған электр энергиясы үшiн берешегi
есептемеге қабылданатын бюджеттiк ұйымдардың
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Бюджеттiк ұйымдардың атауы          |Есептемеге алынатын
|берешек сомасы, млн. теңге
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп |       83,6
және сауда министрлiгi (Мырғалымсай |
кенорнының суын ағызуға арналған)   |
|

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 1996 г. N 1270
В целях сокращения образовавшейся задолженности бюджетных организаций, финансируемых из республиканского бюджета, за потребленную электроэнергию Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести зачет задолженности предприятий Государственной холдинговой компании "Казахгаз" перед республиканским бюджетом в сумме 100 (сто) млн.тенге по отчислениям в Фонд преобразования экономики согласно прилагаемому перечню (приложение 1).
Зачесть указанную сумму в счет финансирования бюджетных организаций на погашение их задолженности за потребленную электроэнергию (приложение 2).
2. Согласиться с предложением Государственной холдинговой компании "Казахгаз" о поставке ею природного газа Жамбылской ГРЭС Национальной энергетической системы "Казахстанэнерго" для производства электроэнергии в счет засчитываемых платежей в республиканский бюджет по согласованным ценам.
3. Зачет задолженности произвести с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1996 год.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 15 октября 1996 г. N 1270
П Е Р Е Ч Е Н Ь
предприятий Государственной холдинговой компании
"Казахгаз", по которым производится зачет задолженности
перед республиканским бюджетом по отчислениям в Фонд
преобразования экономики
--------------------------------------------------------------------
Наименование предприятий           ! Сумма задолженности,
! принимаемая к зачету,
! млн.тенге
--------------------------------------------------------------------
1. АО "Карачаганакгазпром",
Западно-Казахстанская область                 69
2. АО "Уральсктрансгаз",
Западно-Казахстанская область                 31
--------------------------------------------------------------------
ИТОГО                   100
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 15 октября 1996 г. N 1270
П Е Р Е Ч Е Н Ь
бюджетных организаций, по которым
принимается к зачету задолженность
за потребленную электроэнергию
--------------------------------------------------------------------
Наименование бюджетных            ! Сумма задолженности,
организаций                       ! принимаемая к зачету,
! млн.тенге
--------------------------------------------------------------------
Министерство промышленности
и торговли Республики Казахстан
(на водоотлив Миргалимсайского
месторождения)                                  83,6
Министерство обороны Республики

Қазақстан Республикасының Қорғаныс  |       10,3
министрлiгi                         |
|
Қазақстан Республикасының Денсаулық |       2,7
сақтау министрлiгi                  |
|
Қазақстан Республикасының Ғылым     |       2,6
министрлiгi - Ғылым академиясы      |
А.Яссауи атындағы                |
Қазақ-Түрiк университетi            |       0,5
|
Салық инспекциясы                   |       0,3
___________________________________________________________________
Жиыны:                     |       100

Казахстан                                       10,3
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                             2,7
Министерство науки - Академия
наук Республики Казахстан                        2,6
Казахско-Турецкий университет
имени А. Ясави                                   0,5
Налоговая инспекция                              0,3
--------------------------------------------------------------------
ИТОГО                   100
--------------------------------------------------------------------