Швейцарияның кредитi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 29 қазан N 1305
Швейцария Үкiметiнiң кредиттiк кепiлдiктерi швейцар тауарлары мен қызмет көрсетулерiнiң берiлiмiн қамтамасыз ететiн жағдайда өзiнiң қаржылық қолдау бағдарламасы шеңберiнде ұсынған қаражатты тиiмдi пайдалану мақсатында, сондай-ақ "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 31 тамыздағы N 1208 P951208_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiнiң жарғысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiне Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан және оның тапсыруымен швейцар кредит желiсi шеңберiнде кепiлшi болуға және заем алуға уәкiлеттiк берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi жобаларды (өзiнiң iшкi тәртiбiне сәйкес) iрiктеп алып, оларға банктiк сараптама жүргiзсiн, оларды қаржыландыру үшiн қабылдап алсын, тиiстi кредиттiк келiсiмдер жасасын және әрбiр бөлек жобаны төлеуге арналған жеке кепiлдiк шығарсын. Төлеуге арналған жеке кепiлдiктерде олардың
осы қаулыға сәйкес шығарылғанның айғақтамасы болуы тиiс.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы қаулыны жүзеге
асыру мақсатында Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт
банкiмен тиiстi келiсiм жасасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О кредите Швейцарии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1996 г. N 1305
В целях эффективного использования средств, предложенных Правительством Швейцарии в рамках его программы финансовой поддержки при условии, что кредитные гарантии обеспечивают поставку швейцарских товаров и услуг, а также в соответствии с Уставом государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан, утвержденным постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. N 1208 P951208_ "Вопросы государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Уполномочить государственный Экспортно-импортный банк Республики Казахстан выступить гарантом и заемщиком от имени и по поручению Правительства Республики Казахстан в рамках швейцарской кредитной линии.
2. Государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан производить отбор и банковскую экспертизу проектов (согласно его внутреннему распорядку), принимать их для финансирования, заключать соответствующие кредитные соглашения и выпускать индивидуальные гарантии на оплату для каждого отдельного проекта. Индивидуальные гарантии на оплату должны содержать подтверждение о том, что они выпущены в соответствии с настоящим постановлением.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в целях реализации данного постановление заключить соответствующее соглашение с государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан