Қазақстан Республикасында 1996 жылғы аулау маусымында ауланатын жануарлардың лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 30 қазан N 1317
"Жануарлар дүниесiн қорғау, ұдайы өсiру және пайдалану туралы"
1993 жылғы 21 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабына
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң ведомостары, 1993 ж., N 18,
439-бап)
Z933300_
сәйкес және жануарлар дүниесi ресурстарын ұтымды
пайдалану мен республикадағы жабайы жануарларды аулауды ұйымдастыруды
реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасында 1996 жылға арналған жануарларды
аулаудың лимиттерi 1 және 2 қосымшаларға сәйкес бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 30 қазандағы
N 1317 қаулысына
N 1 қосымша
Қазақстан Республикасында 1996 жылғы аулау
маусымында терiсi бағалы лицензиялық
ауланатын аңдар түрлерiн ату лимитi
___________________________________________________________________
Облыстар               |         Лимитi  (саны)
|______________________________________
| Ондатр    Камшат   Бұлғын   Құндыз
___________________________________________________________________
Ақмола                    2400       -        -        -
Ақтөбе                    Кәсiпшiлiк -        -        -
жоқ
Атырау                    5000       -        -        -
Алматы                    11000      -        -        -
Шығыс Қазақстан           1500       -       630      100
Жамбыл                    4900       -        -        -
Жезқазған                 Кәсiпшiлiк -        -        -
жоқ
Батыс Қазақстан           Кәсiпшiлiк 265      -        -
жоқ
Қарағанды                 2100       -        -        -
Қызылорда                 Кәсiпшiлiк -        -        -
жоқ
Көкшетау                  1565       -        -        -
Қостанай                  3750       -        -        -
Павлодар                  Кәсiпшiлiк -        -        -
жоқ
Маңғыстау                    -       -        -        -
Солтүстiк Қазақстан       5045       -        -        -
Семей                     2700       -        -        -
Талдықорған               18740      -        -        -
Торғай                    2100       -        -        -
Оңтүстiк Қазақстан        2795       -        -        -
Барлығы              63595     265      630       100
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 30 қазандағы
N 1317 қаулысына
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасында 1996 жылғы аулау
маусымында лицензиялық ауланатын құстар
түрлерiн ату лимитi
___________________________________________________________________
Облыстар               |         Лимитi  (саны)
|______________________________________
|   Саңырау құр      |   Қырғауыл
___________________________________________________________________
Алматы                          -                3500
Шығыс Қазақстан               274                 -
Жамбыл                          -                8000
Көкшетау                        6                 -
Талдықорған                     -                8116
Оңтүстiк Қазақстан              -                1000

Об утверждении лимитов добычи охотничьих животных в Республике Казахстан на сезон охоты 1996 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1996 г. N 1317
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 21 октября 1993 г. Z933300_ "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 18, ст. 439), в целях рационального использования ресурсов животного мира и упорядочения организации охоты на диких животных в республике Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить лимиты добычи охотничьих животных в Республике Казахстан на 1996 год согласно приложениям 1 и 2.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 октября 1996 г. N 1317
Лимиты
на отстрел лицензионных охотничьих видов
пушных зверей Республики Казахстан
на сезон охоты 1996 года
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Области         і              Лимит (особи)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і Ондатра і  Бобр  і  Соболь  і   Выдра
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Акмолинская                2400         -         -         -
Актюбинская               Промысла      -         -         -
нет
Атырауская                 5000         -         -         -
Алматинская               11000         -         -         -
Восточно-Казахстанская     1500         -        630       100
Жамбылская                 4900         -         -         -
Жезказганская             Промысла      -         -         -
нет
Западно-Казахстанская     Промысла     265        -         -
нет
Карагандинская             2100         -         -         -
Кзыл-Ординская            Промысла      -         -         -
нет
Кокшетауская               1565         -         -         -
Кустанайская               3750         -         -         -
Павлодарская              Промысла      -         -         -
нет
Мангистауская               -           -         -         -
Северо-Казахстанская       5045         -         -         -
Семипалатинская            2700         -         -         -
Талдыкорганская           18740         -         -         -
Тургайская                 2100         -         -         -
Южно-Казахстанская         2795         -         -         -
Всего                     63595        265       630       100
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 октября 1996 г. N 1317
Лимиты
на отстрел лицензионных охотничьих видов
птиц в Республике Казахстан
на сезон охоты 1996 года
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Области         і              Лимит (особи)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і       Глухарь      і       Фазан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Алматинская                         -                 3500
Восточно-Казахстанская             274                  -
Жамбылская                          -                 8000
Кокшетауская                         6                  -
Талдыкорганская                     -                 8116
Южно-Казахстанская                  -                 1000

Барлығы                       280               20616

Всего                              280               20616