Жезқазған облысының Приозерск қаласына мемлекеттiк қолдау көрсету жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қарашадағы N 1354 Қаулысы
Шағын және орташа қалаларды қолдау бағдарламасын жүзеге асыру шеңберiнде, сондай-ақ 1996-1997 жылдардың күзгi-қысқы кезеңiне дайындық жүргiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жезқазған облысының әкiмiне Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше жағдайларда қаржыландыруға арналған резервтiк қорынан Приозерск қаласын қысқа дайындау үшiн қосымша 150 (жүз елу) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 10 маусымдағы N 271 өкiмi;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 13 тамыздағы N 383 өкiмi.
3.  Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2008.04.23  N 381  Қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Қаржы - бақылау комитетi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдалануына бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О мерах по оказанию государственной поддержки г. Приозерску Жезказганской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 1996 г. N 1354
В рамках осуществления программы поддержки малых и средних городов, а также в целях подготовки к осенне-зимнему периоду 1996/97 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Жезказганской области из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций дополнительно 150 (сто пятьдесят) млн. тенге для подготовки к зиме г. Приозерска.
2. Признать утратившими силу:
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июня 1996 г. N 271;
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 1996 г. N 383.
3.  (Утратил силу -   постановлением Правительства РК от 23.04.2008  N 381 )
4. Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан