Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 17 қазандағы N 1279 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 7 қараша N 1355
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Павлодарэнерго" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының құрылымдық бөлiмшелерiн қайта жаңғырту туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 17 қазандағы N 1279 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақтың төртiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Павлодар облысының әкiмiне құрылған акционерлiк қоғамдардың
акцияларының мемлекеттiк пакеттерi иелену, басқару, пайдалану және
билiк ету құқығында берiлсiн";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiне жүктелсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 1996 г. N 1279
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 1996 г. N 1355
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 1996 г. М 1279 P961279_ "О преобразовании структурных подразделений Республиканского государственного предприятия "Павлодарэнерго" следующие изменения:
абзац четвертый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"передать акиму Павлодарской области государственные пакеты
акций учреждаемых акционерных обществ на правах владения,
управления, пользования и распоряжения";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить
на Государственный комитет Республики Казахстан по управлению
государственным имуществом".
Премьер-Министр
Республики Казахстан