Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 8 қараша N 1362
Жылу энергиясын босатқан үшiн бюджеттiк ұйымдардың жинақталып қалған берешектерiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк салық комитетiмен бiрлесiп республикалық бюджет алдындағы қосымша құнға салынатын салық бойынша 368 (үш жүз алпыс сегiз) млн. теңге сомасында, оның iшiнде "Павлодар мұнай өңдеу заводы" акционерлiк қоғамы бойынша - 184 (жүз сексен төрт) млн. теңге және "Атырау мұнай өңдеу заводы" акционерлiк қоғамы бойынша - 184 (жүз сексен төрт) млн. теңге сомасында есептеме жүргiзсiн.
Аталған соманы Торғай облысы әкiмiнiң бюджеттiк ұйымдарын, ведомстволық бағыныстағы ұйымдарды, олар тұтынған жылу энергиясы үшiн берешегiн қайтаруға қаржыландыру есебiне есептелсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы есеп жүргiзуден туындайтын Торғай облысының жергiлiктi бюджеттерiмен мемлекеттiк мiндеттемелердi орындау үшiн республикалық бюджетте 1996 жылға арнап көзделген қаражаттар есебiнен өзара есеп айырысуды реттесiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 3-абзацы жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң
1996.12.14. N 1540 қаулысымен.
P961540_
2. "Павлодар мұнай өңдеу заводы" акционерлiк қоғамы мен "Атырау
мұнай өңдеу заводы" акционерлiк қоғамының Арқалық ЖЭО-ға 1996 жылдың
10 қарашасынан бастап келiсiлген кестелер мен бағалар бойынша
республикалық бюджетке есептелген төлемдер есебiнен жылу энергиясын
өндiру үшiн мазут берiп тұру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
3. Берешектi есептеу аталған соманы 1996 жылға арналған
республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып
жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 1996 г. N 1362
В целях сокращения образовавшейся задолженности бюджетных организаций за отпущенную тепловую энергию Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов совместно с Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан произвести зачет задолженности перед республиканским бюджетом по налогу на добавленную стоимость в сумме 368 (триста шестьдесят восемь) млн.тенге, в том числе по акционерному обществу "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод" - 184 (сто восемьдесят четыре) млн.тенге и акционерному обществу "Атырауский нефтеперерабатывающий завод" - 184 (сто восемьдесят четыре) млн.тенге.
Зачесть указанную сумму в счет финансирования бюджетных организаций, подведомственных акиму Тургайской области, на погашение их задолженности за потребленную тепловую энергию.
Министерству финансов Республики Казахстан урегулировать взаиморасчеты с местными бюджетами Тургайской области, вытекающие из проведения данного зачета, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на выполнение государственных обязательств. <*>
Сноска. Абзац третий - в редакции постановления Правительства РК от 14 декабря 1996 г. N 1540 P961540_ .
2. Согласиться с предложениями акционерного общества "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод" и акционерного общества "Атырауский нефтеперерабатывающий завод" о поставке ими мазута Аркалыкской ТЭЦ с 10 ноября 1996 года для производства теплоэнергии в счет зачитываемых платежей в республиканский бюджет по согласованным графикам и ценам.
3. Зачет задолженности произвести с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1996 год.
Премьер-Министр
Республики Казахстан