Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Урология ғылыми-зерттеу институтын қайта құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 қараша N 1367
Урология ғылымын жетiлдiру және дамыту, ғылыми жұмыстардың тиiмдiлiгiн арттыру, халыққа мамандандырылған медициналық көмектiң сапасын және дәрiгерлiк, ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды даярлау сапасын жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Урология ғылыми-зерттеу институты медицина ғылымына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегiнде қаржыландыруды қолдану тәртiбiн сақтай отырып мекеме нысанында Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Урология ғылыми орталығына қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
Урология ғылыми орталығына академик Бинеш Оразұлы Жарбосыновтың
есiмi берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi бiр ай
мерзiмде белгiленген тәртiппен Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
Урология ғылыми орталығы туралы Ереженi бекiтсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О преобразовании Научно-исследовательского института урологии Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1996 г. N 1367
В целях совершенствования и развития урологической науки, повышения эффективности научных разработок, улучшения качества специализированной медицинской помощи населению и качества подготовки врачебных, научных и научно-педагогических кадров Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать Научно-исследовательский институт урологии Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем преобразования его в Научный центр урологии Министерства здравоохранения Республики Казахстан в форме учреждения, сохранив действующий порядок финансирования в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на медицинскую науку.
2. Присвоить Научному центру урологии Министерства
здравоохранения Республики Казахстан имя академика Джарбусынова
Бинеша Уразовича.
3. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в месячный
срок в установленном порядке утвердить Положение о Научном центре
урологии Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан