Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппараты туралы<*>
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 12 қараша N 1374. Құрылымы және штат санына (уақытша) өзгертулер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.02.27. N 275 қаулысымен. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.03.17. N 337 қаулысымен.
Мемлекеттiк басқару жүйелерiнiң тиiмдiлiгiн арттыру, республикалық бюджет қаражатын үнемдеу мақсатында және "Орталық атқарушы органдардың құрылымын жетiлдiру және мемлекеттiк органдардың санын қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 29 қазандағы N 3168 Жарлығы мен "Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 18 желтоқсандағы N 2688 Конституциялық заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Үкiметi Аппаратының қоса берiлiп отырған құрылымы мен қызметкерлердiң штат саны бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi Аппаратының Басшысы:
- Қазақстан Республикасының Үкiметi Аппаратының штат кестесiн он күн мерзiм iшiнде бекiтсiн;
- Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң осы Қаулысының Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрынғы қабылдаған шешiмдерiмен сәйкес келтiрiлуi жөнiндегi ұсыныстарды бiр ай мерзiм iшiнде енгiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi Аппаратының босатылған қызметкерлерiне Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарына сәйкес жеңiлдiктер мен өтемдер берiледi деп белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппараты туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 20 қазандағы N 1357 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об Аппарате Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1996 г. N 1374. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 1997 г. N 337 ~P970337.
Сноска. В структуру и штатную численность внесены изменения (временно) - постановлением Правительства РК от 27 февраля 1997 г. N 275 P970275_ .
В целях повышения эффективности системы государственного управления, экономии средств республиканского бюджета и в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 1996 г. N 3168 U963168_ "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов и сокращении численности государственных органов" и Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Конституционного закона, от 18 декабря 1995 г. N 2688 Z952688_ "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую структуру и штатную численность работников Аппарата Правительства Республики Казахстан.
2. Руководителю Аппарата Правительства Республики Казахстан:
в десятидневный срок утвердить штатное расписание Аппарата Правительства Республики Казахстан;
в месячный срок внести предложения по приведению в соответствие с настоящим постановлением Правительства Республики Казахстан ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан.
3. Установить, что высвобождаемым работникам Аппарата Правительства Республики Казахстан предоставляются льготы и компенсации в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1995 г. N 1357 "Об Аппарате Правительства Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан