ХАЛЫҚАРАЛЫҚ БИЗНЕС АКАДЕМИЯСЫ ТУРАЛЫ
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 14 қараша N 1387
Нарықтық экономика жағдайындағы жұмыстар үшiн кадрларды даярлау мен қайта даярлау жүйелерiн жетiлдiру және үлестiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң Халықаралық бизнес мектебiнiң, басқа да қазақстандық және шетелдiк мүдделi құрылымдардың қатысуымен Алматы менеджмент мектебiнiң базасында, өзiн-өзi қаржыландыру және өзiн-өзi ақтау принципiнде Халықаралық бизнес академиясын құру туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне Халықаралық бизнес академиясына құрылтайшы болу жүктелсiн. Абай даңғылы, 52 мекен-жайындағы ғимарат жарғы қорына салым ретiнде берiлсiн.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасының Экономика
министрлiгiне өзiнiң құрылтайшылық құқықтарын берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi, басқа да
мүдделi министрлiктер мен ведомстволар Халықаралық бизнес академиясы
жұмысын ұйымдастыруға жәрдем көрсетсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О Международной академии бизнеса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 г. N 1387
В целях совершенствования и оптимизации системы подготовки и переподготовки кадров для работы в условиях рыночной экономики Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить предложение Министерства экономики Республики Казахстан о создании на принципах самофинансирования и самоокупаемости Международной академии бизнеса на базе Алматинской школы менеджмента с участием Школы международного бизнеса, других казахстанских и зарубежных заинтересованных структур.
2. Поручить Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом выступить учредителем Международной академии бизнеса. В качестве вклада в уставный фонд передать здание по адресу: пр. Абая, 52.
Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом делегировать свои права учредителя Министерству экономики Республики Казахстан.
3. Министерству экономики, другим заинтересованным министерствам и ведомствам Республики Казахстан оказывать содействие в организации работы Международной академии бизнеса.
Премьер-Министр
Республики Казахстан