Қарағанды облысы бюджеттiк мекемелерiнiң қарыздары бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 21 қараша N 1416
Қарағанды облысы бюджеттiк мекемелерiнiң жылу және электр энергиясы үшiн пайда болған берешектерiн қысқарту және электр станцияларын көмiрмен үздiксiз қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiмен бiрлесiп "Борлы" акционерлiк қоғамының республикалық бюджетке есептелген жалпымемлекеттiк салық бойынша есептемеге алынған 81283 мың (сексен бiр миллион екi жүз сексен үш мың) теңге сомасындағы берешегiне қоса берiлiп отырған тiзбеге (1-қосымшаға) сәйкес өтем жасасын;
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi республикалық мекемелерiнiң пайдаланған жылу және электр энергиялары үшiн берешектерiн өтеуге есептемеге алу үшiн 1996 жылғы республикалық бюджетте мемлекеттiк мiндеттемелердi орындауға көзделген 31810 мың (отыз бiр миллион сегiз жүз он мың) теңге сомасында қаражат бөлсiн, ал "Борлы" акционерлiк қоғамының республикалық бюджетке төлемдер бойынша 49473 мың (қырық тоғыз миллион төрт жүз жетпiс үш мың) теңге сомасындағы қалған берешегiн оларға 1996 жылы көзделген қаражатқа сәйкес республикалық мекемелердi қаржыландыру есебiне есептесiн (2-қосымша).
2. "Борлы" акционерлiк қоғамының Қарағанды облысының электр
станцияларына республикалық бюджетке есептелетiн төлем есебiне,
келiсiлген баға бойынша облыс әкiмдерi бекiткен кестеге сәйкес көмiр
беру туралы ұсынысы қабылдансын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1996 жылғы
1 қазандағы жағдай бойынша осы есептеменi 1996 жылға арналған
республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 21 қарашадағы
N 1416 қаулысына
1-қосымша
"Борлы" акционерлiк қоғамының республикалық
бюджетке есептемеге алынатын берешегiнiң сомасы
(мың теңге)
___________________________________________________________________
Кәсiпорын атауы          | Заңды        | ҚҚС      | Барлығы
|тұлғалардан   |          |
|алынатын табыс|          |
|салығы        |          |
___________________________________________________________________
"Молодежный"  кенiшi        19303         26300      45603
"Қушоқы" кенiшi              3612          4334       7946

О проведении зачета по долгам бюджетных учреждений Карагандинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1996 г. N 1416
В целях сокращения образовавшейся задолженности за тепловую и электрическую энергию бюджетных учреждений и бесперебойного обеспечения электростанций Карагандинской области углем Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
совместно с Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан произвести погашение задолженности акционерного общества "Борлы", принимаемой в зачет, по общегосударственным налогам в части, причитающейся республиканскому бюджету, в сумме 81283 тыс. (восемьдесят один миллион двести восемьдесят три тысячи) тенге согласно прилагаемому перечню (приложение 1);
направить для принятия в зачет средства, предусмотренные в республиканском бюджете на 1996 год по выполнению государственных обязательств, в сумме 31810 тыс. (тридцать один миллион восемьсот десять тысяч) тенге на погашение задолженности республиканских учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан за потребленную ими тепловую и электрическую энергию, а оставшуюся задолженность по платежам в республиканский бюджет акционерного общества "Борлы" в сумме 49473 тыс. (сорок девять миллионов четыреста семьдесят три тысячи) тенге зачесть в счет финансирования республиканских учреждений в соответствии с предусмотренными им на 1996 год ассигнованиями (приложение 2).
2. Принять предложения акционерного общества "Борлы" о поставке угля по согласованным ценам электростанциям Карагандинской области в счет зачитываемых платежей в республиканский бюджет в соответствии с графиком, утвержденным акимом области.
3. Министерству финансов Республики Казахстан отразить в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1996 год проведение настоящего зачета по состоянию на 1 октября 1996 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1996 г. N 1416
Сумма задолженности в республиканский бюджет
акционерного общества "Борлы", принимаемая к зачету
(тыс. тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование предприятий   і  Подоходный   і   НДС   і  Всего
і    налог с    і         і
іюридических лиці         і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Разрез "Молодежный"                19303          26300    45603
Разрез "Куучекинский"              3612           4334     7946

"Карагандауголеразрезы"     23223          4511      27734
МРК
Жиыны                  46138         35145      81283
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 21 қарашадағы
N 1416 қаулысына
2-қосымша
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттiк
мекемелердiң жылу және электр энергиясы үшiн
есептемеге алынатын берешек сомасы
___________________________________________________________________
Министрлiктер мен          | Барлығы    |    Оның iшiнде
ведомстволардың            |            |__________________________
атаулары                   |            |  электр     |   жылу
|            | энергиясы   | энергиясы
___________________________________________________________________
Бiлiм министрлiгi           23593                      23593
Денсаулық сақтау
министрлiгi               14042                      14042
Ғылым министрлiгi-
Ғылым академиясы            4490                       4490
Iшкiiсминiнiң iшкi
әскерлер бас басқармасы     1473           878         595
Төтенше жағдайлар
жөнiндегi мемкомитет        2432                       2432
Қорғаныс министрлiгi        719                        719
"Қазақстан теледидары
мен радиосы" корпорациясы   266                        266
Әдiлет министрлiгi          1158           1158
Бас прокуратура             573            573
Ауыл шаруашылығы
министрлiгi                 727            727
Iшкiiсминiнiң ҚАЖ бас
басқармасы                  31810          31810
Жиыны                    81283          35146       46137

ГРП "Карагандауглеразрезы"         23223          4511     27734
Итого                         46138          35145    81283
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1996 г. N 1416
Сумма задолженности
бюджетных учреждений, финансируемых из республиканского
бюджета, за тепловую и электрическую энергию,
принимаемая к зачету
(тыс. тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование министерств   і  Всего   і       В том числе
и ведомств           і          іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і          іЭлектро-   іТеплоэнергия
і          іэнергия    і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Министерство образования        23593                   23593
Министерство здравоохранения    14042                   14042
Министерство науки - Академия
наук                             4490                    4490
Главное управление внутренних
войск МВД                        1473        878          595
Госкомитет по чрезвычайным
ситуациям                        2432                    2432
Министерство обороны              719                     719
Корпорация "Телевидение и
радио Казахстана"                 266                     266
Министерство юстиции             1158       1158
Генеральная Прокуратура           573        573
Министерство сельского
хозяйства                         727        727
Главное управление УИС МВД      31810      31810
Итого                      81283      35146        46137