Бюджет борыштары бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 25 қараша N 1441
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi мекемелерiнiң қорғаныс тапсырысын орындаған акционерлiк қоғамдардан алған заттай мүлкi үшiн пайда болған берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiмен бiрлесiп қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес республикалық бюджетке жалпы сомасы 8 831 мың (сегiз миллион сегiз жүз отыз бiр мың) теңгеге, республикалық бюджет және басқа да мiндеттi төлемдерге тиесiлi жалпы мемлекеттiк салық бөлiгi бойынша есептемеге алынатын акционерлiк қоғамдардың берешегiн өтеудi жүргiзсiн;
аталған соманы Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi мекемелерiн алған заттай мүлкi үшiн берешегiн өтеуге қаржыландыру есебiне есептесiн.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi алынған материалдық құндықтар үшiн несие берешегiн қаржыландыру кезiнде республикалық бюджеттен бөлiнетiн қаражаттың есебiне есептесiн.
3. Берешек есептемесi 1996 жылғы 1 қазандағы жағдайы бойынша аталған соманы республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiгiнде көрсетiле отырып жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 қарашадағы N 1441 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiн қаржыландыру
есебiне есептемеге қабылданатын республикалық бюджетке салық
және басқа мiндеттi төлемдер бойынша берешегi бар
кәсiпорындар мен ұйымдардың
ТIЗБЕСI
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Кәсiпорындардың атауы, республикалық і Есептемеге қабылданатын
бюджетке салық және басқа мiндеттi   і берешек сомасы мың.теңге
төлемдердiң түрлерi                  і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. "Алпам" акционерлiк қоғамы,
Алматы қаласы, барлығы                   5570
Оның iшiнде:
қосымша құнға салынатын
салық                                       5475
акциздер                                      95
2. "Кожмех" акционерлiк қоғамы,
Семей қаласы,
барлығы                                  753
Оның iшiнде Экономиканы жаңғырту
қорына төлемдер                              753
3. "Рауан" өндiрiстiк-сауда
фирмасы, Өскемен қаласы,
барлығы                                  2508
Оның iшiнде:
Экономиканы жаңғырту
қорына төлемдер                              316
заңды тұлғалардан
табыс салығы                                2192
ЖИЫНЫ:                                      8831

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1996 г. N 1441
В целях сокращения образовавшейся задолженности учреждений Министерства обороны Республики Казахстан за полученное вещевое имущество от акционерных обществ, выполнивших оборонный заказ, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
совместно с Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан произвести погашение задолженности акционерных обществ, принимаемой в зачет, по общегосударственным налогам в части, причитающейся республиканскому бюджету, и другим обязательным платежам в республиканский бюджет на общую сумму 8831 тыс. (восемь миллионов восемьсот тридцать одна тыс.) тенге согласно прилагаемому перечню;
зачесть указанную сумму в счет финансирования учреждений Министерства обороны Республики Казахстан на погашение задолженности за полученное вещевое имущество.
2. Министерству обороны Республики Казахстан зачесть кредиторскую задолженность за полученные материальные ценности в счет ассигнований из республиканского бюджета, выделяемых при финансировании.
3. Зачет задолженности произвести по состоянию на 1 октября 1996 года с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях республиканского бюджета.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1996 г. N 1441
Перечень
предприятий и организаций, имеющих задолженность
по налогам и другим обязательным платежам в
республиканский бюджет, принимаемую к зачету
в счет финансирования Министерства обороны
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование предприятий,       і     Сумма задолженности,
виды налоговых и других         іпринимаемая к зачету, тыс. тенге
обязательных платежей в         і
республиканский бюджет          і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. Акционерное общество
"Алпам", г. Алматы, всего                  5570
В том числе:
налог на добавленную стоимость             5475
акцизы                                       95
2. Акционерное общество
"Кожмех", г. Семипалатинск, всего           753
В том числе платежи в Фонд
преобразования экономики                    753
3. Производственно-торговая
фирма "Рауан", г. Усть-Каменогорск,
всего                                      2508
В том числе:
платежи в Фонд преобразования
экономики                                   316
подоходный налог с юридических лиц         2192
ИТОГО:                                     8831