Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 қыркүйектегi N 1087 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 2 желтоқсан N 1462
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Дәрменсiз мемлекеттiк кәсiпорындарын
санациялау мен тарату жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның жаңа
құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4
қыркүйектегi N 1087 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Дәрменсiз мемлекеттiк кәсiпорындарын санациялау мен тарату
жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына:
Дүйсенов Д.Т.   - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
орынбасары, төраға болып
енгiзiлсiн;
Г.Г. Штойк аталған құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1996 г. N 1087
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1996 г. N 1462
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1996 г. N 1087 "О новом составе Межведомственной комиссии по санации и ликвидации несостоятельных государственных предприятий Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по санации и ликвидации несостоятельных государственных предприятий Республики Казахстан:
Дуйсенова Д. Т. - Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан, председателем;
вывести из указанного состава Штойка Г.Г.
Премьер-Министр
Республики Казахстан