Шет елдерде ашылуы жоспарланып отырған Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiнiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 4 желтоқсан N 1482
Қазақстан Республикасының шет елдермен ынтымақтастығын жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi ұсынған 1997 жылы шет елдерде ашылуы жоспарланып отырған Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiнiң тiзбесi бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1997 жылға
арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының шет
елдердегi дипломатиялық өкiлдiктерiн ашуға және оларды ұстауға
қажеттi қаражат көздесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 4 желтоқсандағы
N 1482 қаулысымен
бекiтiлген
1997 жылы шет елдерде ашылуы жоспарланып отырған
Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiнiң
ТIЗБЕСI
Қазақстан Республикасының мына елдердегi Елшiлiктерi:
Австрия Республикасында
Израиль Мемлекетiнде
Малайзияда
Түркменстанда
Жапонияда
Қазақстан Республикасының мына қалаларындағы Бас
консульдықтары:
Мазари-Шарифте (Ауғанстан)
Астраханьда (Ресей)
Стамбулда (Түркия)
Шанхайда (ҚХР)
Қазақстан Республикасының мына қалаларындағы дипломатиялық
миссиялары мен консульдықтары:
Афиныда (Греция)
Торонтода (Канада)
Прагада (Чех Республикасы)
Хельсинкиде (Финляндия)
Мадридте (Испания)
Касабланкада (Марокко)
Улан-Баторда (Монғолия)
Нью-Йоркте (АҚШ)
Варшавада (Польша)
Стокгольмде (Швеция)
Бангкокте (Тайланд)
Дубайда (БАЭ)
Ханойда (Вьетнам)
Үрiмшiде (ҚХР)
Берлинде (ГФР)
Ганноверде (ГФР)
Сиднейде (Австралия)
Дюссельдорфта (ФРГ)

О перечне дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом, планируемых к открытию
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1996 г. N 1482
В целях активизации сотрудничества Республики Казахстан с зарубежными странами Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить внесенный Министерством иностранных дел Республики Казахстан перечень дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом, планируемых к открытию в 1997 году (прилагается).
2. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть в республиканском бюджете на 1997 год средства, необходимые на открытие и содержание дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1996 г. N 1482
Перечень
дипломатических представительств
Республики Казахстан за рубежом,
планируемых к открытию
в 1997 году
Посольства Республики Казахстан в:
Австрийской Республике
Государстве Израиль
Малайзии
Туркменистане
Японии
Генеральные консульства Республики Казахстан в городах:
Мазари-Шарифе (Афганистан)
Астрахани (Россия)
Стамбуле (Турция)
Шанхае (КНР)
Дипломатические миссии и консульства Республики Казахстан
в городах:
Афинах (Греция)
Торонто (Канада)
Праге (Чешская Республика)
Хельсинки (Финляндия)
Мадриде (Испания)
Касабланке (Морокко)
Улан-Баторе (Монголия)
Нью-Йорке (США)
Варшаве (Польша)
Стокгольме (Швеция)
Бангкоке (Таиланд)
Дубаи (ОАЭ)
Ханое (Вьетнам)
Урумчи (КНР)
Берлине (ФРГ)
Дюссельдорфе (ФРГ)
Ганновере (ФРГ)
Сиднее (Австралия)