Оңтүстiк Қазақстан облысының Ленгiр қаласындағы салынып жатқан тамақ концентраттары комбинатының дирекциясын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 5 желтоқсан N 1487
Оңтүстiк Қазақстан облысындағы балалар тағамының цехы бар Ленгiр тамақ концентраттары комбинатының құрылысын республикалық бюджеттен одан әрi қаржыландыру мүмкiндiгi болмауына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Балалар тағамының цехыменен қоса, салынып жатқан Ленгiр тамақ концентраттары комбинатының дирекциясы таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi:
салынып жатқан кәсiпорынның дирекциясын тарату жөнiнде тарату комиссиясын құрсын және қолданылып жүрген заңдарға сәйкес оны жою жөнiндегi шараларды жүргiзудi қамтамасыз етсiн;
кредиторлардың талаптарын қанағаттандырғаннан кейiнгi кәсiпорынның қалған мүлкiн, қолданылып жүрген заңдарға сәйкес сату үшiн, Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне берсiн.
3. Салынып жатқан кәсiпорынның дирекциясы жобалық-сметалық
құжаттарды сақтау үшiн мемлекеттiк еңбекке орналастыру жөнiнде
шаралар қабылдасын.
4. Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі дирекцияның босап қалған
қызметкерлерін еңбекке орналастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулы жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О ликвидации дирекции строящегося комбината пищевых концентратов в г. Ленгере Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1996 г. N 1487
В связи с отсутствием возможности дальнейшего финансирования из республиканского бюджета строительства Ленгерского комбината пищевых концентратов с цехом детского питания в Южно-Казахстанской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать дирекцию строящегося Ленгерского комбината пищевых концентратов с цехом детского питания.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом:
создать комиссию по ликвидации дирекции строящегося предприятия и обеспечить проведение мероприятий по его ликвидации в соответствии с действующим законодательством;
имущество предприятия, оставшееся после удовлетворения требований кредиторов, передать Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации для продажи в соответствии с действующим законодательством.
3. Дирекции строящегося предприятия передать проектно-сметную документацию в госархив на хранение.
4. Акиму Южно-Казахстанской области принять меры по трудоустройству высвободившихся работников дирекции.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан