Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 желтоқсандағы N 1491 Қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Көмiр өндiруге байланысты тау-кен өндiрiсiн пайдалануға берiлетiн лицензиялардың сапасын арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысының 1-қосымшасына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
3-шi бағанның, реттiк нөмiрi 5-шi жолы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"көмiр өндiру өндiрiсiн пайдалану";
3-шi бағанның, реттiк нөмiрi 7-шi жолындағы "өртену қаупi баржәне тау-кен өндiрiстерiн" деген сөздер" (көмiр өндiру өндiрiсiнен басқа)" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1996 года № 1491. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В целях повышения качества лицензий, выдаваемых на эксплуатацию горных производств, связанных с добычей угля, Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение 1 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515) следующие дополнения:
в графе 3 строки, порядковый номер 5, дополнить абзацем следующего содержания:
"эксплуатация угледобывающих производств";
в графе 3 строки, порядковый номер 7, после слов "пожароопасных и горных производств" дополнить словами "(кроме угледобывающих производств)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан