Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 қыркүйектегi N 1182 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 желтоқсан N 1525
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Құбырлы көлiкпен мұнай экспорттауды реттеу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 қыркүйектегi N 1182 қаулысына
мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақтың үшiншi абзацы "квоталарды аукциондық сатуды
ұйымдастыру жөнiнде" деген сөздерден кейiн "(Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң тиiстi контрактiлiк мiндеттемелерi мен үкiметаралық
келiсiмдер жөнiндегi мiндеттемелердi орындауға арналған квоталардан
басқа)" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 1996 г. N 1182
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1996 г. N 1525
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 1996 г. N 1182 P961182_ "Об упорядочении экспорта нефти трубопроводным транспортом" следующее дополнение:
в абзаце третьем пункта 2 после слов "по организации аукционной продажи квот" дополнить словами "(за исключением квот для выполнения соответствующих контрактных обязательств Правительства Республики Казахстан и обязательств по межправительственным соглашениям)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан