Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 қыркүйектегi N 1138 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 12 желтоқсан N 1530
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Ақпаратты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк техникалық комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 қыркүйектегi N 1138 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Ақпаратты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк техникалық комиссияның құрамына комиссияның төрағасы болып Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Дүйсенов Дүйсенбай Төлеубайұлы енгiзiлсiн;
Г.Г. Штойк аталған құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 г. N 1138
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1996 г. N 1530
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 г. N 1138 P961138_ "О составе Государственной технической комиссии по защите информации при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Государственной технической комиссии по защите информации при Правительстве Республики Казахстан Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Дуйсенова Дюсембая Тюлеубаевича - председателем комиссии;
вывести из указанного состава Штойка Г.Г.
Премьер-Министр
Республики Казахстан