"Целинный кен-химия комбинаты" мемлекеттiк холдинг компаниясы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 14 желтоқсан N 1537
Инвестицияларды тарту және "Целинный кен-химия комбинаты" мемлекеттiк холдинг компаниясын қаржылық сауықтыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. 1996 жылғы 7 қыркүйекте Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен тендер жеңiмпазы - "Уорлд Уайд Минералс Лтд" (Канада) арасында жасасқан "Целинный кен-химия комбинаты" мемлекеттiк холдинг компаниясының мемлекеттiк акциялар пакетi мен мүлкiн сенiмдi басқаруға беру туралы N 64-96/1 контракт Қазақстан Республикасының Үкiметiмен келiсiлдi деп есептелсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi сенiмдi басқарушымен фосфор, күкiрт қышқылы және химиялық тыңайтқыштар өндiрiсi жөнiндегi заводтарды бiрлесiп басқару туралы жобаларды жүзеге асыру үшiн "Қазметалл" акционерлiк компаниясын тарту жөнiнде қосымша мiндеттемелер енгiзу, сондай-ақ пайдаланылмаған қуаттылықтарда алтын мен түстi металдар өндiрiсiн ұйымдастыру мәселелерi жөнiнде келiссөздер жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О Государственной холдинговой компании "Целинный горно-химический комбинат"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1996 г. N 1537
В целях привлечения инвестиций и финансового оздоровления Государственной холдинговой компании "Целинный горно-химический комбинат" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Контракт, заключенный между Государственным комитетом Республики Казахстан по управлению государственным имуществом от 7 сентября 1996 г. N 64-96\1 о передаче в доверительное управление государственного пакета акций и имущества Государственной холдинговой компании "Целинный горно-химический комбинат" и победителем тендера - фирмой "Уорлд Уайд Минералс Лтд" (Канада), считать согласованным с Правительством Республики Казахстан.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом провести переговоры с доверительным управляющим по вопросу включения дополнительных обязательств по привлечению акционерной компании "Казметалл" для реализации проектов по совместному управлению заводами по производству фосфорной, серной кислоты и химических удобрений, а также организации производства золота и цветных металлов на неиспользуемых мощностях.
Премьер-Министр
Республики Казахстан