Бюджеттiк борыштар бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 14 желтоқсан N 1539
Республикалық бюджет есебiнен ұсталатын бюджеттiк мекемелердiң жылу энергиясы үшiн жинақталып қалған берешектi қысқарту және Қызылорда облысының 6-ЖЭО жанғыш мазутпен үздiксiз қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiмен бiрлесiп "Құмкөл-ЛУКойл" акционерлiк қоғамының республикалық бюджетте роялти төлеу жөнiндегi 31900 мың (отыз бiр миллион тоғыз жүз мың) теңге сомасындағы берешегiне есептеме жүргiзсiн.
Аталған сома республикалық бюджет есебiнен ұсталатын бюджеттiк
мекемелерi мен қосымшаға сәйкес жылу энергиясын тұтынғаны үшiн
Қызылорда облысының 6-ЖЭО алдындағы бар берешегiн қаржыландыру
есебiне есептелсiн.
2. "Құмкөл-ЛУКойл" акционерлiк қоғамының алдындағы берген мазут
үшiн қызылорда облысының 6-ЖЭО берешегi есептеме сомасына өтеледi.
3. Берешек есептемесi 1996 жылға арналған республикалық
бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетiле отырып
жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1539 қаулысына
қосымша
Республикалық бюджет есебiнен ұсталатын және тұтынылған
жылу энергиясы үшiн есептемеге қабылданған мекемелердiң
ТIЗБЕСI
(мың теңге)
_______________________________________________________________
Бюджеттiк ұйымдардың атаулары          Есептемеге қабылданған
берешек сомасы
_______________________________________________________________
Қорғаныс министрлiгi                             1046
Бiлiм министрлiгi                                7046
Ауыл шаруашылығы министрлiгi                      414
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi           9671
Қаржы министрлiгi                                 607
Мемлекеттiк салық комитетi                       1527
Экология және биоресурстар министрлiгi            121
Әдiлет министрлiгi                               1455
Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi
мемлекеттiк комитет                               140
Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитет   292
Су ресурстары жөнiндегi комитет                    36
Бас прокуратура                                  1257
Мемлекеттiк тергеу комитетi                      6927
Ұлттық қауiпсiздiк комитетi                      1361
Жиыны:                                          31900

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1996 г. N 1539
В целях сокращения образовавшейся задолженности за тепловую энергию бюджетных учреждений, содержащихся на республиканском бюджете, и бесперебойного обеспечения Кзыл-Ординской ТЭЦ-6 топочным мазутом Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов совместно с Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан произвести зачет задолженности акционерного общества "Кумколь-ЛУКойл" в сумме 31900 тыс. (тридцать один миллион девятьсот тысяч) тенге по уплате роялти в республиканский бюджет.
Зачесть указанную сумму в счет финансирования учреждений, содержащихся на республиканском бюджете и имеющих задолженность перед Кзыл-Ординской ТЭЦ-6 за потребленную тепловую энергию, согласно приложению.
2. На сумму зачета погашается задолженность Кзыл-Ординской ТЭЦ-6 перед акционерным обществом "Кумколь-ЛУКойл" за поставленный мазут.
3. Зачет задолженности произвести с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1996 год.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1996 г. N 1539
Перечень
учреждений, содержащихся на республиканском
бюджете и имеющих задолженность за потребленную
тепловую энергию, принимаемую к зачету
(тыс. тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование бюджетных организаций  і    Сумма задолженности,
і    принимаемая к зачету
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Министерство обороны                            1046
Министерство образования                        7046
Министерство сельского хозяйства                 414
Министерство транспорта и коммуникаций          9671
Министерство финансов                            607
Государственный налоговый комитет               1527
Министерство экологии и биоресурсов              121
Министерство юстиции                            1455
Государственный комитет по ценовой и
антимонопольной политике                         140
Государственный комитет по
чрезвычайным ситуациям                           292
Комитет по водным ресурсам                        36
Генеральная Прокуратура                         1257
Государственный следственный комитет            6927
Комитет национальной безопасности               1361
Итого                                     31900