Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 27 қазандағы N 1394 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 желтоқсан N 1545
"Ұлыбритания және Солтүстiк Ирландия Құрама Корольдiгiндегi Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 27 қазандағы N 1394 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "2500" деген сан "3500" деген санмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 1995 г. N 1394
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1545
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 1995 г. N 1394 P951394_ "Вопросы Посольства Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии" следующее изменение:
в пункте 2 цифру "2500" заменить цифрой "3500".
Премьер-Министр
Республики Казахстан