Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сақтандыруды қадағалау орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 желтоқсан N 1549. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851 қаулысымен. ~P970851
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сақтандыруды қадағалау орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 20 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сақтандыруды қадағалауына төрағаның бiр орынбасарын, сондай-ақ саны 5 адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сақтандыруды
қадағалау орталық аппараты үшiн 2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi
белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сақтандыруды
қадағалау орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1803
қаулысының 2-4-тармақтары күшi жойылған деп танылсын (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 38, 495-құжат).
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1549 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
сақтандыруды қадағалау орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Сақтандыру қызметiн лицензиялау және бақылау басқармасы
Қаржы-шаруашылық бөлiмi

О структуре центрального аппарата Государственного страхового надзора Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1549. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 ~P970851.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного страхового надзора Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 20 единиц.
2. Разрешить Государственному страховому надзору Республики Казахстан иметь одного заместителя Председателя, а также коллегию в количестве 5 человек.
3. Установить для центрального аппарата Государственного страхового надзора Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
4. Признать утратившими силу пункты 2-4 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1803 P951803_ "Вопросы Государственного страхового надзора Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 38, ст. 495).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1549
Структура
центрального аппарата Государственного страхового
надзора Республики Казахстан
Руководство
Управление лицензирования и контроля за страховой
деятельностью
Финансово-хозяйственный отдел