Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 желтоқсан N 1550. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851 қаулысымен. ~P970851
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 30 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас
басқармасына Басқарма бастығының бiр орынбасарын, сондай-ақ
7 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас
басқармасы орталық аппаратына 2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi
белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас
басқармасы орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1787
P951787_
қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1550 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi
бас басқармасы орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Гидрометқамтамасыз ету бөлiмi
Өндiрiстiк-жүйелiк бөлiм
Қаржы-экономикалық бөлiм
Кадр және iс жүргiзу бөлiмi

О структуре центрального аппарата Главного управления по гидрометеорологии Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1550. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 ~P970851.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Главного управления по гидрометеорологии Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 30 единиц.
2. Разрешить Главному управлению по гидрометеорологии Республики Казахстан иметь одного заместителя Начальника, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Главного управления по гидрометеорологии Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1787 "О структуре центрального аппарата Главного управления по гидрометеорологии Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1550
Структура
центрального аппарата Главного управления по
гидрометеорологии Республики Казахстан
Руководство
Отдел гидрометеообеспечения
Производственно-сетевой отдел
Финансово-экономический отдел
Отдел кадров и делопроизводства