"Алматы Темекi Компаниясы" акционерлiк қоғамына жер учаскесiн беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 19 желтоқсан N 1564
Қазақстан Республикасы атынан Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Филип Морис Интернэшнл Инвестмент Корпорейшн арасында 1993 жылдың 27 қыркүйегiнде жарғылық капитал сатып алу туралы жасасқан, "Алматы Темекi Компаниясы" акционерлiк қоғамына жарғылық капиталын сатып алу туралы шартқа өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 18 қазандағы N 1169 қаулысымен мақұлданған 1994 жылғы 6 қазандағы өзгерiстер мен толықтырулар бар шартты орындау үшiн және "Жер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығы 81-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Алматы Темекi Компаниясы" акционерлiк қоғамы Алматы облысының Iле ауданындағы Энергетический поселкесiнен жаңа темекi фабрикасын салуға ауыл шаруашылық емес мұқтаждарға арнап 32 гектар ауыл шаруашылығы жерiн алуға байланысты келтiрiлген ауыл шаруашылығы өндiрiсi шығындарын өтеуден босатылсын.
2. Алматы облысының әкiмi жоғарыда аталған шартқа сәйкес "Алматы Темекi компаниясы" акционерлiк қоғамымен 32 гектар жер учаскесiн жалға беруге шарт жасасуды, сондай-ақ жаңа темекi фабрикасы құрылысының жобасын жүзеге асыруға қажеттi барлық рұқсаттарды (лицензияларды) заңда белгiленген тәртiппен берудi қамтамасыз етсiн. 32 гектардан артық мөлшерде жер учаскесiн беру қолданылып жүрген заңдардағы норма негiзiнде жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О предоставлении земельного участка акционерному обществу "Алматинская Табачная Компания"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1996 г. N 1564
Во исполнение договора о приобретении уставного капитала между Республикой Казахстан в лице Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу и Филип Моррис Интернэшнл Инвестмент Корпорейшн от 27 сентября 1993 года с изменениями и дополнениями от 6 октября 1994 года, одобренными постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 октября 1994 г. N 1169 "О внесении изменений в договор о приобретении уставного капитала акционерного общества "Алматинская Табачная Компания", и в соответствии с пунктом 3 статьи 81 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952717_ "О земле" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Освободить акционерное общество "Алматинская Табачная Компания" от возмещения потерь сельскохозяйственного производства, причиненных изъятием сельскохозяйственных угодий площадью 32 га в пос. Энергетический Илийского района Алматинской области для несельскохозяйственных нужд под строительство новой табачной фабрики.
2. Акиму Алматинской области в соответствии с вышеназванным договором обеспечить заключение договора аренды земельного участка площадью 32 га с акционерным обществом "Алматинская Табачная Компания", а также предоставление в установленном законодательством порядке всех разрешений (лицензий), необходимых для реализации проекта строительства новой табачной фабрики. Передачу земельного участка размером свыше 32 га проводить на основании норм действующего законодательства.
Премьер-Министр
Республики Казахстана