Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 20 желтоқсан N 1573. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851 қаулысымен. ~P970851
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлердiң шектi санының негiзiнде 73 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгiне Министрдiң 2 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ 7 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда
құрылыс салу министрлiгi орталық аппараты үшiн 3 қызметтiк жеңiл
автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда
құрылыс салу министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1802
қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1802 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 наурыздағы N 313 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1573 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және
аумақтарда құрылыс салу министрлiгi орталық
аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Сәулет және қала құрылысы басқармасы
Ғылыми-техникалық саясат және инвестициялар басқармасы
Тұрғын үй құрылысы басқармасы
Экономика және қаржы басқармасы
Құрылыстағы баға белгiлеу және сметалық нормаларды жетiлдiру
бөлiмi
Инженерлiк жүйелер және жобалау жұмыстары бөлiмi
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық бөлiмi
Iс басқармасы

О структуре центрального аппарата Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1996 г. N 1573. Утратило силу - постановлениенм Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 ~P970851.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 73 единиц.
2. Разрешить Министерству строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан иметь 2 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 3 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1802 "О структуре центрального аппарата Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 1996 г. N 313 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1802".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1996 г. N 1573
Структура
центрального аппарата Министерства строительства,
жилья и застройки территорий Республики Казахстан
Руководство
Управление архитектуры и градостроительства
Управление научно-технической политики и инвестиций
Управление жилищного строительства
Управление экономики и финансов
Отдел совершенствования ценообразования и сметных
норм в строительстве
Отдел инженерных систем и проектных работ
Отдел жилищно-коммунального хозяйства
Управление делами