Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 23 желтоқсан N 1589. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.01. N 450 қаулысымен. ~P970450
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 140 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне министрдiң 5 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ саны 13 адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 6 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1741 қаулысының 1 тармағының үшiншi абзацы, 2-5 тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ғы 1995 ж., N 38, 493
құжат);
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1741 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 маусымдағы N 687 қаулысы (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 26, 217-құжат).
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 23 желтоқсандағы
N 1589 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
орталық аппаратының құрылымы
Басшылық
Заңдар бас басқармасы
Заңды тұлғаларды тiркеу басқармасы
Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын
мәмiлелердi тiркеу басқармасы
Соттардың жұмысын ұйымдастыру басқармасы
Халықаралық құқықты қамтамасыз ету басқармасы
Кадр басқармасы
Қаржы басқармасы
Ұйымдастыру-бақылау басқармасы
Заңдарды кодификациялау және жүйелеу бөлiмi
Ведомстволық нормативтiк актiлердi тiркеу бөлiмi
Халыққа заң қызмет көрсету бөлiмi
Құқықтық насихат бөлiмi
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлiмi

О структуре центрального аппарата Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1996 г. N 1589. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 апреля 1997 г. N 450 ~P970450.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 140 единиц.
2. Разрешить Министерству юстиции Республики Казахстан иметь 5 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 13 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства юстиции Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 6 единиц.
4. Признать утратившими силу:
абзац третий пункта 1, пункты 2-5 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1741 P951741_ "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 38, ст. 493);
постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня
1996 г. N 687 "О внесении изменений в постановление Правительства
Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1741" (САПП Республики
Казахстан, 1996 г., N 26, ст. 217).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 декабря 1996 г. N 1589
Структура
центрального аппарата Министерства
юстиции Республики Казахстан
Руководство
Главное управление законодательства
Управление регистрации юридических лиц
Управление регистрации прав на недвижимое имущество
и сделок с ним
Управление организации работы судов
Управление международного правового обеспечения
Управление кадров
Финансовое управление
Организационно-контрольное управление
Отдел кодификации и систематизации законодательства
Отдел регистрации ведомственных нормативных актов
Отдел юридического обслуживания населения
Отдел правовой пропаганды
Отдел материально-технического обеспечения