Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 26 желтоқсан N 1635. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851 қаулысымен. ~P970851
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi санының негiзiнде 60 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне төрағаның 2 орынбасарын, сондай-ақ 9 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге
орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң орталық аппараты үшiн
3 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге
орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының
құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы N 1783 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1635 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және
жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi
орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Жер реформасын құқықтық және ғылыми-техникалық қамтамасыз
ету бөлiмi
Мемлекеттiк жер инспекциясы (дербес бөлiм құқығында)
Жерге орналастыру және жер пайдаланушылардың құқықтарын
қамтамасыз ету бөлiмi
Жер кадастры және жер мониторингi бөлiмi
Геодезия және картография бөлiмi
Жер ресурстарын басқаруды ақпараттық-техникалық қамтамасыз
ету және цифрлы картографиялау бөлiмi
Қаржылық қамтамасыз ету және бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Ұйымдастыру - кадр жұмысы бөлiмi

О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 1996 г. N 1635. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 ~P970851.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 60 единиц.
2. Разрешить Государственному комитету Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству иметь 2 заместителей Председателя, а также коллегию в количестве 9 человек.
3. Установить для центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству лимит служебных легковых автомобилей в количестве 3 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1783 "О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 1996 г. N 1635
Структура
центрального аппарата Государственного комитета
по земельным отношениям и землеустройству
Республики Казахстан
Руководство
Отдел правового и научно-технического обеспечения
земельной реформы
Государственная земельная инспекция (на правах
самостоятельного отдела)
Отдел землеустройства и обеспечения прав землепользователей
Отдел земельного кадастра и мониторинга земель
Отдел геодезии и картографии
Отдел информационно-технического обеспечения управления
земельными ресурсами и цифрового картографирования
Отдел финансового обеспечения и бухгалтерского учета
Отдел организационно-кадровой работы