Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1652. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851 қаулысымен. ~P970851
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 267 адам, оның iшiнде Бас салық полициясы - 107 болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiне төрағаның 5 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ саны 11 адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiнiң
орталық аппараты үшiн 10, оның iшiнде Бас салық полициясы үшiн 4
қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк салық комитетiнiң
жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 14 қазандағы N 1258
P961258_
қаулысының 2-5-тармақтарының күшi
жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1652 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi
орталық аппаратының құрылымы
Басшылық
Салық полициясы бас басқармасы
Ұйымдастыру-әдiстемелiк бас басқарма
Аппарат жұмысын ұйымдастыру бас басқармасы
Заңды тұлғалардың кiрiстерiне салық салу басқармасы
Жеке тұлғалардың кiрiстерiне салық салу басқармасы
Жанама салықтарға әкiмшiлiк ету басқармасы
Жер пайдаланушыларға салық салу және инвестициялық контрактілер
басқармасы
Жергiлiктi салықтарға әкiмшiлiк ету және салықтық емес төлемдер
басқармасы
Салық органдарын құқықтық қамтамасыз ету және салық заңдарын
насихаттау басқармасы
Кадр басқармасы

О структуре центрального аппарата Государственного налогового комитета Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1652. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 ~P970851.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного налогового комитета Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 267 единиц, в том числе Главного управления налоговой полиции - 107.
2. Разрешить Государственному налоговому комитету Республики Казахстан иметь 5 заместителей Председателя, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 11 человек.
3. Установить для центрального аппарата Государственного налогового комитета Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 10 единиц, в том числе Главного управления налоговой полиции - 4.
4. Признать утратившими силу пункты 2-5 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1996 г. N 1258 P961258_ "Отдельные вопросы Государственного налогового комитета Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1652
Структура
центрального аппарата Государственного налогового
комитета Республики Казахстан
Руководство
Главное управление налоговой полиции
Главное организационно-методическое управление
Главное управление организации работы аппарата
Управление налогообложения доходов юридических лиц
Управление налогообложения доходов физических лиц
Управление администрирования косвенных налогов
Управление налогообложения недропользователей
и инвестиционных контрактов
Управление администрирования местных налогов
и неналоговых платежей
Управление правового обеспечения налоговых органов
и пропаганды налогового законодательства
Управление кадров