Қазақстан Республикасының Кеден комитетiне қызметтiк жеңiл автомобильдер лимитiн көбейту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1654. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.05. N 786 қаулысымен. ~P970786
Ресей Федерациясы мен Қазақстан Республикасы арасындағы Кеден қызметiн басқарудың бiрлiгi туралы келiсiмдердi жүзеге асыру жөнiндегi бiрiншi кезектегi шаралар жоспарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Кеден комитетi жанындағы Ресей Федерациясының Мемлекеттiк Кеден комитетi өкiлдiгiнiң қызметкерлерiне шарт негiзiнде ақылы қызмет көрсету үшiн Қазақстан Республикасының Кеден комитетiне "Қазақстан Республикасы Кеден комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 желтоқсандағы N 1551 P961551_ қаулысымен белгiленген қызметтiк жеңiл автомобильдер лимитi 4 автомобильге көбейтiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Об увеличении лимита служебных легковых автомобилей Таможенному комитету Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1654. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 мая 1997 г. N 786 ~P970786.
В соответствии с планом первоочередных мероприятий по реализации Соглашения между Российской Федерацией и Республикой Казахстан о единстве управления таможенными службами Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Увеличить Таможенному комитету Республики Казахстан лимит
служебных легковых автомобилей на 4 единицы, установленный
постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 декабря
1996 г. N 1551
P961551_
"О структуре центрального аппарата
Таможенного комитета Республики Казахстан", для обслуживания
сотрудников Представительства Государственного таможенного комитета
Российской Федерации при Таможенном комитете Республики Казахстан на
платной договорной основе.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан