Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1656. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.18. N 589 қаулысымен. ~P970589
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi орталық аппаратының құрылымы 1-қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 186 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiне министрдiң 5 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасар, сондай-ақ 12 адамнан тұратын алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 9 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995
жылғы 19 желтоқсандағы N 1801 қаулысы;
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiнде Мал
дәрiгерлiгi комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1996 жылғы 18 сәуiрдегi N 472 қаулысының 5-тармағы:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1801 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 808 қаулысы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1656 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлiгi орталық аппаратының
құрылымы
Басшылық
Экономикалық реформалар және қаржыландыру бас басқармасы
Ауыл шаруашылығы өнiмi өндiрiсi технологиясының бас басқармасы
Техникалық саясат, сервис және ғылыми қамтамасыз ету басқармасы
Мал дәрiгерлiгi комитетi (заңды тұлға құқығында)
Орман және аң шаруашылығы бас басқармасы (заңды тұлға құқығында)
Ауыл шаруашылығы өнiмiнiң маркетингi және сапасы басқармасы
Халықаралық ынтымақтастық басқармасы
Балық шаруашылығы басқармасы
Бақылау және ұйымдастыру-атқарушылықпен қамтамасыз ету
басқармасы
Кадр және жұмылдыру жұмысы бөлiмi
Құқықтық жұмыс бөлiмi
Әкiмшiлiк-шаруашылық бөлiмi

О структуре центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1656. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 апреля 1997 г. N 589 ~P970589.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 186 единиц.
2. Разрешить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан иметь 5 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 12 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 9 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1801 "О структуре центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 1996 г. N 472 P960472_ "О создании Комитета ветеринарии в Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 808 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1801".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1656
Структура
центрального аппарата Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Руководство
Главное управление экономических реформ и финансирования
Главное управление технологии производства
сельскохозяйственной продукции
Главное управление технической политики,
сервиса и научного обеспечения
Комитет ветеринарии (на правах юридического лица)
Комитет лесного и охотничьего хозяйства (на
правах юридического лица)
Управление маркетинга и качества
сельскохозяйственной продукции
Управление международного сотрудничества
Управление рыбного хозяйства
Управление контроля и организационно-исполнительского
обеспечения
Отдел кадровой и мобилизационной работы
Отдел правовой работы
Административно-хозяйственный отдел