Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1661. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851 қаулысымен. ~P970851
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 72 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне төрағаның 3 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасар, сондай-ақ саны 11 адамдық алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару
жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң орталық аппараты үшiн 4 қызметтiк
жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1804 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1804 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 ақпандағы N 184 қаулысы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1661 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының
Қ Ұ Р Ы Л Ы М Ы
Басшылық
Инвестициялық бағдарламалар мен контрактiлердiң жүзеге асырылуын
бақылау жөнiндегi бас басқарма
Шаруашылық серiктестiктерiмен жұмыс жөнiндегi бас басқарма
Мемлекеттiк меншiкпен жұмыс жөнiндегi басқарма
Қаржы-есеп бөлiмi
Заң бөлiмi
Ұйымдастыру-кадр жұмысы және баспасөз қызметi бөлiмi
Әкiмшiлiк-шаруашылық бөлiмi

О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1661. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 ~P970851 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 72 единиц.
2. Разрешить Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом иметь 3 заместителей Председателя, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 11 человек.
3. Установить для центрального аппарата Государственного
комитета Республики Казахстан по управлению государственным
имуществом лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4
единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря
1995 г. N 1804 "О структуре центрального аппарата Государственного
комитета Республики Казахстан по управлению государственным
имуществом";
постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля
1996 г. N 184 "О внесении изменения в постановление Правительства
Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1804".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1661
Структура
центрального аппарата Государственного комитета
Республики Казахстан по управлению
государственным имуществом
Руководство
Главное управление по контролю за реализацией
инвестиционных программ и контрактов
Главное управление по работе с хозяйственными
товариществами
Управление по работе с государственной собственностью
Финансово-учетный отдел
Юридический отдел
Отдел организационно-кадровой работы и пресс-службы
Административно-хозяйственный отдел