Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1665. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.06.13. N 970 қаулысымен. ~P970970
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 432 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне министрдiң 6
орынбасарын, оның iшiнде екi бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ саны 9
адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң орталық
аппараты үшiн 7 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 12 шiлдедегi N 898 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасарын
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1665 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi орталық
аппаратының
Қ Ұ Р Ы Л Ы М Ы
Командование
Баспасөз қызметi
Iс басқармасы
Инспекция
Халықаралық әскери ынтымақтастық жөнiндегi басқарма
Бас штаб
Ракета әскерлерi және артиллерия басқармасы
Инженерлiк әскерлер басқармасы
Жауынгерлiк әзiрлiк басқармасы
редакциялық химиялық және биологиялық қорғаныс қызметi
Жоғары оқу орындары және әскери тыс даярлық басқармасы
Әскери медицина басқарма
Тәрбие және әлеуметтiк-құқықтық жұмыс басқармасы
Бюджеттiк-қаржы басқармасы
Құрылыс және әскери орналастыру басқармасы

О структуре центрального аппарата Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1665. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 июня 1997 г. N 970 ~P970970.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 432 единицы.
2. Разрешить Министерству обороны Республики Казахстан иметь 6 заместителей Министра, в том числе двух первых, а также коллегию в количестве 9 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства обороны Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 7 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 1996 г. N 898 "О структуре центрального аппарата Министерства обороны Республики Казахстан".
Первый заместитель июня
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1665
Структура
центрального аппарата Министерства
обороны Республики Казахстан
Командование
Пресс-служба
Управление делами
Инспекция
Управление по международному военному сотрудничеству
Главный штаб
Управление ракетных войск и артиллерии
Управление инженерных войск
Управление боевой подготовки
Служба радиационной химической и биологической защиты
Управление вузов и вневойсковой подготовки
Военно-медицинское управление
Управление кадров
Управление воспитательной и социально-правовой работы
Бюджетно-финансовое управление
Управление по строительству и расквартированию войск