Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 29 желтоқсан N 1675. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.14. N 559 қаулысымен. ~P970559
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi санының негiзiнде 58 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгiне министрдiң 3
орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ 7 адамнан
тұратын алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң орталық
аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995
жылғы 19 желтоқсандағы N 1818
P951818_
қаулысының күшi жойылған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1675 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi орталық
аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Өнер басқармасы
Кино iсi жөнiндегi басқарма
Жекешелендiру, жаңа инфрақұрылым және маркетинг секторы
Шетелдермен мәдени байланыстарды үйлестiру секторы
Тарихи - мәдени мұраларды қорғау жөнiндегi инспекция
Мәдени - демалыс және музей жұмыстары бөлiмi
Экономика, қаржы және талдау бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп және есеп беру бөлiмi
Нормативтiк-талдама және кадр жұмысы бөлiмi
Жалпы бөлiм

О структуре центрального аппарата Министерства культуры Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1996 г. N 1675. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 1997 г. N 559 ~P970559.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства культуры Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 58 единиц.
2. Разрешить Министерству культуры Республики Казахстан иметь 3 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства культуры Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1818 "О структуре центрального аппарата Министерства культуры Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1996 г. N 1675
Структура
центрального аппарата Министерства
культуры Республики Казахстан
Руководство
Управление искусств
Управление по делам кино
Сектор приватизации, новой инфраструктуры и маркетинга
Сектор координации культурных связей с
зарубежными странами
Инспекция по охране историко-культурного наследия
Сектор культурно-досуговой и музейной работы
Отдел экономики, финансов и анализа
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Отдел нормативно-аналитической и кадровой работы
Общий отдел